Hlavní obsah stránky

Pioneer DEH-2400UB

  • Pioneer DEH-2400UB
Pioneer DEH-2400UB

Díky vestavěnému MOSFET 4x50W zesilovači je tento tuner schopný zprostředkovat mohutný zvukový výkon s detailním podáním a s minimálním zkreslením. Užívejte si svou sbírku ve vysoké kvalitě-ať už ji máte uloženou na CD, USB(včetně MP3/WAV/WMA souborů na CD/USB) nebo ve vašem telefonu či hudebním přehrávači, který můžete pohodlně připojit k přednímu AUX vstupu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Autorádia Pioneer

Všechny autorádia Pioneer

Informace o výrobkuPioneer

Popis

Díky vestavěnému MOSFET 4x50W zesilovači je tento tuner schopný zprostředkovat mohutný zvukový výkon s detailním podáním a s minimálním zkreslením. Užívejte si svou sbírku ve vysoké kvalitě-ať už ji máte uloženou na CD, USB(včetně MP3/WAV/WMA souborů na CD/USB) nebo ve vašem telefonu či hudebním přehrávači, který můžete pohodlně připojit k přednímu AUX vstupu. RCA výstupy dodávají přístroji na flexibilitě i v rámci instalace dodatečných zesilovačů nebo reproduktorů ve vašem voze. Advanced Sound Retriever obnovuje kompresí ztracenou kvalitu nahrávek.

Parametry

Hudební výkon50 W
USB vstupano
RDS tunerano
Produktové čísloDEH-2400UB
Barva podsvíceníbílé
Bluetoothne
Podpora MP3ano

Hodnocení a recenze