Hlavní obsah stránky

Pimax Vision 8K X + KDMAS

  • Pimax Vision 8K X + KDMAS
Pimax Vision 8K X + KDMAS

Pimax Vision 8K X se dvěma panely s rozlišením 3840 x 2160 px a frekvencí 90 Hz nabízí obraz s vysokým dvakrát 4K rozlišením. Díky unikátní zobrazovací technologii je téměř dokonale potlačen nežádoucí síťovinový "screen door" efekt, takže i nejnáročnější hráči se mohou zcela ponořit do virtuálního světa.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPimax

Popis

Pimax Vision 8K X se dvěma panely s rozlišením 3840 x 2160 px a frekvencí 90 Hz nabízí obraz s vysokým dvakrát 4K rozlišením. Díky unikátní zobrazovací technologii je téměř dokonale potlačen nežádoucí síťovinový "screen door" efekt, takže i nejnáročnější hráči se mohou zcela ponořit do virtuálního světa. Zorné pole 200° po diagonále garantuje pohlcující dojmy s bezkonkurenčně věrným obrazem, který se téměř vyrovná pohledu lidským zrakem. Po takovém zážitku už nikdy nevyměníte náhlavní soupravu Pimax Vision 8K X za jinou.

Parametry

Druh brýlík počítači
Rozlišení7680 x 2160
Obnovovací frekvence90 Hz
Produktové čísloPIMAXVR6

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

VR brýle Pimax