Hlavní obsah stránky

Physa PHY-24NM

  • Physa PHY-24NM
Physa PHY-24NM

Masážní přístroj na krk Physa PHY-24NM zmírňuje ztuhlost svalstva a současně uvolňuje a odbourává stres. Můžete jej použít obecně pro lepší pocit v oblasti krku a ramenou nebo cíleně při namožen šíjového svalstva.

Vybrat variantu (3)

Physa PHY-24NM černý

3 varianty pro
Physa PHY-24NM

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPhysa

Popis

Masážní přístroj na krk Physa PHY-24NM zmírňuje ztuhlost svalstva a současně uvolňuje a odbourává stres. Můžete jej použít obecně pro lepší pocit v oblasti krku a ramenou nebo cíleně při namožen šíjového svalstva. Nejprve můžete aktivovat osm masážních hlav, které jsou rovnoměrně umístěny v masážním polštářku a příjemnými otáčivými pohyby uvolňují vaše svalové partie. Podle potřeby můžete stisknutím tlačítka změnit směr otáčení, a dosáhnout tak ještě lepší masáže. Přitom dochází k jemnému uvolňování všech svalů šíje a ramenou, až se napětí zcela uvolní.

Parametry

Typ masážního přístrojelímec
Oblast masážekrk
Využití přístrojeuniverzální
Typ napájenísíťové
Účel masážemasáž/relaxace
Nastavení intenzityano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné