Hlavní obsah stránky

Philips QP6551/15

  • zastřihovač vousů Philips QP6551/15
  • zastřihovač vousů Philips QP6551/15
zastřihovač vousů Philips QP6551/15

Rozlučte se s podrážděním a svěřte svou citlivou pokožku do péče zastřihovače Philips OneBlade Pro. Během okamžiku upravíte vaši tvář přesně tak, jak chcete – ať už preferujete hladké oholení, rovnoměrné strniště, zastřižený plnovous, nebo si potrpíte na přesné linie vousů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPhilips

Popis

Rozlučte se s podrážděním a svěřte svou citlivou pokožku do péče zastřihovače Philips OneBlade Pro. Během okamžiku upravíte vaši tvář přesně tak, jak chcete – ať už preferujete hladké oholení, rovnoměrné strniště, zastřižený plnovous, nebo si potrpíte na přesné linie vousů. Balení obsahuje standardní šetrný břit OneBlade a inovativní břit OneBlade 360 s otočným kloubem pro ještě pohodlnější a hladší oholení na mnohem méně tahů. Oba jsou oboustranné, mají speciální povrchovou úpravu pro plynulý pohyb po pokožce a zaoblené špičky pro ještě větší bezpečí.

Parametry

Počet nástavců3
Napájení ze sítěano
Materiál břitůocel
Omyvatelnéano
Na baterieano
Doba provozu120 min.

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Zastřihovače vousů Philips

Všechny zastřihovače vousů Philips