Hlavní obsah stránky

Philips Hue Filament ST64 7W E27 měnitelná bílá

  • žárovka Philips Hue Filament ST64 7W E27 měnitelná bílá
  • žárovka Philips Hue Filament ST64 7W E27 měnitelná bílá
žárovka Philips Hue Filament ST64 7W E27 měnitelná bílá

Smart LED žárovka Philips Hue Filament v retro designu se stočenými vlákny má měkké příjemné teplé bílé světlo s teplotou chromatičnosti 2100K, které lze stmívat pouze pomocí příslušenství či aplikace Philips Hue. Můžete ji jednoduše připojit pomocí Bluetooth nebo přes váš můstek Philips Hue Bridge, který máte doma.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPhilips

Popis

Smart LED žárovka Philips Hue Filament v retro designu se stočenými vlákny má měkké příjemné teplé bílé světlo s teplotou chromatičnosti 2100K, které lze stmívat pouze pomocí příslušenství či aplikace Philips Hue. Můžete ji jednoduše připojit pomocí Bluetooth nebo přes váš můstek Philips Hue Bridge, který máte doma. Žárovka o příkonu 7 W je určena pro svítidla s paticí E27 a má tvar baňky ST64, je ekvivalentem standardní 40W žárovky.

Parametry

Patice žárovkyE27
Technologie žárovkyLED žárovka
Barva světlateplá bílá
Příkon žárovky7 W
Světelný tok žárovky550 lm
Životnost15000 hod

Články k tématu

TechnologieJak vybrat chytrou žárovku: Podrobný nákupní rádce

Popularita takzvaných chytrých domácnosti strmě stoupá. Největší zastoupení v této oblasti mají chytré žárovky, které svým uživatelům nabízejí spoustu možností použití a dokáží usnadnit každodenní…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Žárovky Philips

Všechny žárovky Philips