Televizor Recenze Philips 65" OLED (65OLED807/12)

Produkt již není v prodeji

Recenze Philips 65" OLED (65OLED807/12)

Chytrá TV Philips 65" OLED (65OLED807/12) s úhlopříčkou 165 cm vám přinese filmový zážitek v rozlišení až 4K (3840 × 2160). O realistický obraz s vysokými detaily a věrným podáním barev se stará technologie OLED, jež využívá svítících pixelů. Klíčové vlastnosti - typ panelu: OLED - velikost televize: 65" - rozlišení panelu: 4K (3840 × 2160) Televizor s úhlopříčkou 65" se doporučuje sledovat přibližně z 2 až 2,7 metrů, takže se vzhledem ke své velikosti řadí mezi střední typy TV. 4K rozlišení (3840 × 2160) se hodí pro větší úhlopříčky.

Registrovaný uživatel27. března 2023

OLED obrazovka, výborný zvuk, Ambilight, 5 let záruka ...

Registrovaný uživatel12. prosince 2022

Krásný obraz - OLED EX Ambilight - 4 strany Prémiový vzhled Podsvícený ovladač Andriod TV HDMI 2.1 - 4K, 120 Hz Dolby Vision, Dolby Atmos, IMAX Enhanced

HDMI 2.1 pouze 2x Design a vrchní plastový materiál ovladače Možná plná cena (já ale kupoval ve slevě)

Velmi povedená televize co má vše potřebné a hlavně Ambilight!

Registrovaný uživatel8. července 2023

Kupováno v akci za 23.999,- + doprava Prozatím jsem velmi spokojen a nemám co vytknout co se týče televize jako takové.

Ovladač je za mě zbytečně dlouhý a jak vytýkají i ostatní, je trošku hloupě vyroben, nemá hmatatelné klávesy, čili člověk si déle zvyká na to, kde co je. Trošku to vylepšuje podsvícení, které je obzvláště večer příjemným vylepšovákem... ale i tak, 2023 modely už mají separátní klávesy, takže Philips uznal svou chybu. Přechod na technologii 4K a 120 Hz má i své stinné stránky, obraz z antény a online appek na TV vypadá prostě mnohem hůř než stažený 4K film, takže to pak člověk více vnímá. Také ten rychlý displej způsobuje někdy "rozmázávání", je nutné měnit obrazové režimy dle daného obsahu.

Registrovaný uživatel31. října 2022

ambilight oled-ex možnosti nastavení fungující android skvělý obraz i zvuk celkový vzhled TV 5 let záruka

Skvělá televize jsem rád že jsem si ji vybral

musicmedia27. prosince 2023

výborný obraz,

S TV jsem velmi spokojen, dokoupil jsem si kvalitní reproduktory za dalších 9 tis. a cítím se jako v kině:)

jlejsek11. prosince 2023

4k nasvětlení zezadu výborný obraz Android - můžu si nainstalovat všechny aplikace, které potřebuji (Synology) digitální zvukový výstup (optický) široké možnosti připojení externích zařízení

některá nastavení jsou komplikovaná, neintuitivní zklamal mě zvuk, ale to je asi obecně problém televizí s tenkým rámečkem; extrémně vytažené výšky - ikdyž jsem se pokusil zvuk srovnat ekvalizérem, je pořád jako z plechovky - pro mě nutnost používat externí zesilovač a repro

Celkově skvělá televize s jedinou nevýhodou - slabým zvukem, což se ale dá snadno vyřešit.

Registrovaný uživatel27. listopadu 2022
Registrovaný uživatel9. listopadu 2022