Hlavní obsah stránky

Pentagon BDU 2.0 Coyote

  • pánské kalhoty Pentagon BDU 2.0 Coyote
pánské kalhoty Pentagon BDU 2.0 Coyote

Taktické kalhoty Pentagon BDU 2.0 Coyote vycházejí z legendárního střihu BDU (Battle Dress Uniform) a jsou vyrobeny z pevného, oděruvzdorného materiálu polyester/bavlna v rip-stop úpravě, který je v namáhaných místech doplněn o trojité šití. Pro zvýšení odolnosti mají kalhoty zesílená kolena a sed s dvojitou porcí látky.

Vybrat variantu (4)

Pentagon BDU 2.0 Coyote 56

4 varianty pro
Pentagon BDU 2.0 Coyote

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPentagon

Popis

Taktické kalhoty Pentagon BDU 2.0 Coyote vycházejí z legendárního střihu BDU (Battle Dress Uniform) a jsou vyrobeny z pevného, oděruvzdorného materiálu polyester/bavlna v rip-stop úpravě, který je v namáhaných místech doplněn o trojité šití. Pro zvýšení odolnosti mají kalhoty zesílená kolena a sed s dvojitou porcí látky. Zapínání je řešeno kombinací YKK zipu a patentu Prim. Kapsy na ruce mají šikmý vstup a jsou poměrně hluboké. Pod nimi najdete prostorné cargo kapsy kryté chlopní, která je jištěná pomocí kombinace knoflíku a suchého zipu.

Parametry

Materiál oblečeníbavlna / polyester
Druh kalhotcargo
Délka nohavicdlouhé
Barvahnědá
Sezónaceloroční
Střihregular fit
Typ zapínánízip / patentky
Velikost oblečení EU56

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Pánské kalhoty Pentagon