Hlavní obsah stránky

Pečující a regenerační maska s heřmánkem a aloe pro normální a poškozené vlasy (Care & Repair Balm) 125 ml

  • Pečující a regenerační maska s heřmánkem a aloe pro normální a poškozené vlasy (Care & Repair Balm) 125 ml
Pečující a regenerační maska s heřmánkem a aloe pro normální a poškozené vlasy (Care & Repair Balm) 125 ml

Poklady z přírody pro krásné a zdravé vlasy! Řada: Naturals Určeno pro: Ženy, Použití: vlasy normální, vlasy poškozené, Poklady z přírody pro krásné a zdravé vlasy! PopisAktivní látky: heřmánek - vyživuje a hydratuje vlasy, aloe vera - posiluje a regeneruje vlasy. Účinky: zanechává vlasy hydratované a krásné na pohled.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Podobné výrobky

Vlasová regenerace AVON

Informace o výrobkuAVON

Popis

Poklady z přírody pro krásné a zdravé vlasy! Řada: Naturals Určeno pro: Ženy, Použití: vlasy normální, vlasy poškozené, Poklady z přírody pro krásné a zdravé vlasy! PopisAktivní látky: heřmánek - vyživuje a hydratuje vlasy, aloe vera - posiluje a regeneruje vlasy. Účinky: zanechává vlasy hydratované a krásné na pohled. Jak používatAplikujte na umyté a vlhké vlasy, nechte chvíli působit a poté důkladně opláchněte. Náš tipV naší nabídce naleznete i další výrobky řady Naturals. V naší nabídce naleznete i další výrobky značky Avon.

Parametry

Objem125 ml
Produktové číslokAV31807

Hodnocení a recenze