josefsarina
17. května 2026
Hodnocení: 100%
Už je snídám jako kaši přes 30 let denně. Poprvé od Bioline. Po X letech zcela vyprodáno v DM drogerie. Není to poprvé. Obrátil jsem se na Biolinie. Jsou výborné. Už zůstanu u nich. Už žádné shánění kde jsou a kde ne.
