Hlavní obsah stránky

otvírák zavařovacích víček OMNIA nerez

  • otvírák otvírák zavařovacích víček OMNIA nerez
  • otvírák otvírák zavařovacích víček OMNIA nerez
  • otvírák otvírák zavařovacích víček OMNIA nerez
otvírák otvírák zavařovacích víček OMNIA nerez

Podrobnosti o Otvírák zavařovacích víček OMNIA nerez: Otvírák slouží k rychlému a snadnému otvírání zavařovacích víček „OMNIA“ a to bez poškození víček, kleště vsuneme pod víčko - mírně je zakloníme dolů a lehce stiskneme - dochází ke snadnému uvolnění víčka bez poškození a můžete pak víčka spolehlivě znovu použít, materiál: nerez, určeno pro malá i velká víčka, možnost zavěšení, rozměry: š. 5 cm, d.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSonix

Popis

Podrobnosti o Otvírák zavařovacích víček OMNIA nerez: Otvírák slouží k rychlému a snadnému otvírání zavařovacích víček „OMNIA“ a to bez poškození víček, kleště vsuneme pod víčko - mírně je zakloníme dolů a lehce stiskneme - dochází ke snadnému uvolnění víčka bez poškození a můžete pak víčka spolehlivě znovu použít, materiál: nerez, určeno pro malá i velká víčka, možnost zavěšení, rozměry: š. 5 cm, d. 15 cm. Výrobek Otvírák zavařovacích víček OMNIA nerez je schválen pro prodej v ČR.

Parametry

Typ otvírákuna lahve
Produktové číslo243081

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Otvíráky Sonix