Hlavní obsah stránky

Osprey Escapist 25 l

  • outdoorový batoh Osprey Escapist 25 l
outdoorový batoh Osprey Escapist 25 l

Cyklistický batoh červený Batoh Escapist 25 z kolekce značky Osprey je určen zejména pro cyklistiku, ale díky jeho všestrannosti ho lze využít i pro kratší výlety do přírody či jiné sportovní aktivity. Vyseknutý pěnový ramenní popruh s technologií BioStretch zabraňuje propocení a zádový systém AirScape s pěnovými hřebeny pak zaručuje perfektní ventilaci.

Vybrat variantu (6)

Osprey Escapist 25 l M/L Black

6 variant pro
Osprey Escapist 25 l

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuOsprey

Popis

Cyklistický batoh červený Batoh Escapist 25 z kolekce značky Osprey je určen zejména pro cyklistiku, ale díky jeho všestrannosti ho lze využít i pro kratší výlety do přírody či jiné sportovní aktivity. Vyseknutý pěnový ramenní popruh s technologií BioStretch zabraňuje propocení a zádový systém AirScape s pěnovými hřebeny pak zaručuje perfektní ventilaci. Na vnější straně má batoh dvě kapsy na zip. Nechybí ani prostorná hlavní komora a přední kapsa obsahující organizér.

Parametry

Objem25 l
Bederní pásano
Výška50 cm
Hrudní pásano
Barvačerná
Šířka31 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Outdoorové batohy Osprey

Všechny outdoorové batohy Osprey