Cukroví, silikonSilikonová forma na ořechy Orion vám umožní snadno připravit a upéct oblíbené cukroví, bez pracného vyklápění jednotlivých formiček. Naráz upečete 40 ks pečiva.
Silikonová forma na ořechy Orion vám umožní snadno připravit a upéct oblíbené cukroví, bez pracného vyklápění jednotlivých formiček. Naráz upečete 40 ks pečiva. Využijete ji ale i k přípravě čokoládových dobrot. Silikonové formy jsou lehké a nepřilnavé, těsto se v nich nepřipéká, nepohlcují pachy z potravin. Odolné teplotám od -40 °C do +220 °C.
Informace o produktu mohou být nepřesné nebo nekompletní. Doporučujeme si je ověřit před nákupem u vybraného prodejce.
Recenze 98%
Hodnocení: 98%
16 recenzí
5
14x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Přidání nového hodnocení
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Registrovaný uživatel18. prosince 2022
Hodnocení: 80%
Pokud by jednotlivé "formičky" byly větší, byla bych maximálně spokojená. Bohužel jsou titěrné, maličké. I po slepení jsou to miniaturky. Forma jako taková by byla OK, např. rohlíčky jsou bezvadné.
Drobounké formičky.
Forma jako taková je fajn, jen jednotlivé formičky by měly být vetší.