Typ pokožky citlivá, objem 500 ml, přírodní, vegan, hydratačníPřírodní alternativa mýdel a gelů – šetrná očista a osvěžení rukou s vůní pomeranče. Dopřejte svým rukám jemnou očistu, která hýčká i tu nejcitlivější pokožku.
Informace o Original ATOK Mycí olej na ruce 500 ml
Popis
Přírodní alternativa mýdel a gelů – šetrná očista a osvěžení rukou s vůní pomeranče. Dopřejte svým rukám jemnou očistu, která hýčká i tu nejcitlivější pokožku. Mycí olej na ruce čistí šetrně, ale účinně – bez podráždění a vysušování. Kombinace rostlinných olejů, glycerinu a vitaminu E pokožku vyživuje, chrání a zanechává ji hebkou i při častém mytí. Osvěžující éterický olej z pomeranče podporuje čisticí účinky a provoní ruce jemnou citrusovou vůní.
Lehká olejová textura se v kontaktu s vodou promění v hedvábnou mléčnou emulzi, která čistí bez pěnění a nenarušuje přirozenou ochrannou bariéru pokožky. Ideální volba pro každodenní mytí i namáhané ruce.
Proč si ho zamilujete:
‧ Jemně a důkladně čistí bez podráždění.
‧ Nevysušuje ani při častém mytí.
‧ Zanechává pokožku vláčnou a hebkou.
‧ Má svěží vůni pomeranče.