Hlavní obsah stránky

Ona Pharm Blokurima URO+ 2g d-manózy 30 sáčků

 • Ona Pharm Blokurima URO+ 2g d-manózy 30 sáčků
Ona Pharm Blokurima URO+ 2g d-manózy 30 sáčků

Přípravek Blokurima URO+ je určený pro pravidelnou dlouhodobou péči o močové cesty. Vhodný nejen pro pacienty trpící na problémy s močovým ústrojím, ale vhodný rovněž pro těhotné ženy.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuOna Pharm

Popis

Přípravek Blokurima URO+ je určený pro pravidelnou dlouhodobou péči o močové cesty. Vhodný nejen pro pacienty trpící na problémy s močovým ústrojím, ale vhodný rovněž pro těhotné ženy.

Klíčové vlastnosti
 • péče o močové cesty
 • výtažek z artyčoku
 • vhodný pro celiaky i těhotné
 • obsahuje 30 sáčků

Přírodní produkt Ona Pharm Blokurima URO+ 2g d-manózy

Doplněk stravy ve formě sáčků s obsahem lyzátu bakterií E. coli a D-manózy, jednoduchého cukru, který v nezměněné formě prochází až do močového traktu, odkud je spolu s močí vyloučen. Produkt vhodný pro dlouhodobé užívání, který je bezpečný pro celiaky i těhotné.

přírodní produkt Blokurima URO+
Pro normální funkci močových cest

Přípravek obsahuje kombinaci D-manózy, inulinu, výtažku z artyčoku a lyzátu uropatogenní bakterie E.coli, která je v drtivé většině původcem zánětů močového měchýře. Bakteriální lyzáty obsahují část mrtvých (a tedy neškodných) bakterií, které připravují imunitní systém na boj se skutečnou infekcí. D-manóza je tělu vlastní jednoduchý cukr, který je součástí ochranné bílkovinné vrstvy močového měchýře. Po užití se dále D-manóza vylučuje v nezměněné formě ledvinami právě do močového měchýře. Artyčok zároveň působí jako antioxidant a má příznivý vliv na normální funkci močových cest a ledvin.

Dávkování

Obsah jednoho sáčku se nechá rozpustit ve sklenici vody, minerálky nebo čaje. Nepoužívejte ovocný nebo brusinkový džus kvůli případnému nevhodnému okyselení moči. Vypijte doporučené množství dle následujících schémat:

 • Schéma Akut

  První den se užívají 3 sáčky rovnoměrně během dne a 1 sáček před spaním. Druhý den se užívají 2 sáčky rovnoměrně během dne a 1 sáček před spaním. Třetí až pátý den se užívá 1 sáček před spaním. Pokud je potřeba, můžete od šestého dne přejít na dávkovací schéma Long.

 • Schéma Long

  Užívá se 1 sáček denně před spaním. Dlouhodobým užíváním se obvykle rozumí minimálně 6 měsíců.

 • Schéma Sex

  Užívá se 1 sáček 1 hodinu před pohlavním stykem a 1 sáček 1 hodinu po pohlavním styku.

Upozornění

Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá léčivé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Čtěte pozorně informace na etiketě nebo v příbalovém letáku.

Parametry

Síla přípravku5 mg
Počet sáčků30
BIOne
Forma přípravkusáček

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Přírodní produkty Ona Pharm