Hlavní obsah stránky

Olympus OM-D E-M5 Mark II

  • kompakt s výměnným objektivem Olympus OM-D E-M5 Mark II
  • kompakt s výměnným objektivem Olympus OM-D E-M5 Mark II
kompakt s výměnným objektivem Olympus OM-D E-M5 Mark II

Stylový digitální fotoaparát Olympus E-M5 v sobě kombinuje nejmodernější technologie a na první pohled skvostný retro design, jež přináší to nejlepší ze světa Micro 4/3 standardu a zdokonaluje jej v mnoha inovativních prvcích a funkcích. Jedinečný elektronický hledáček je obrovskou výhodou oproti optickému, jelikož s ním dokážete nejen komponovat, ale zároveň sledovat všechny kreativní změny, které na snímku tvoříte - korekce stínů a světel, vyvážení bílé, zvětšení zvoleného detailu, změnu poměru stran - to vše vidíte ještě před samotným stisknutím spouště.

Vybrat variantu (5)

Olympus OM-D E-M5 Mark II tělo, stříbrný

5 variant pro
Olympus OM-D E-M5 Mark II

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuOlympus

Popis

Stylový digitální fotoaparát Olympus E-M5 v sobě kombinuje nejmodernější technologie a na první pohled skvostný retro design, jež přináší to nejlepší ze světa Micro 4/3 standardu a zdokonaluje jej v mnoha inovativních prvcích a funkcích. Jedinečný elektronický hledáček je obrovskou výhodou oproti optickému, jelikož s ním dokážete nejen komponovat, ale zároveň sledovat všechny kreativní změny, které na snímku tvoříte - korekce stínů a světel, vyvážení

Parametry

Rozlišení snímače16,1 MPx
Velikost snímače4/3 palce
Velikost displeje3"
Typ snímacího senzoruMOS
Citlivost ISO25 600
Napájeníakumulátor

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Kompakty s výměnným objektivem Olympus

Všechny kompakty s výměnným objektivem Olympus