Hlavní obsah stránky

Olympus M.ZUIKO DIGITAL 40-150 mm f/4-5.6 černý

  • Olympus M.ZUIKO DIGITAL 40-150 mm f/4-5.6 černý
Olympus M.ZUIKO DIGITAL 40-150 mm f/4-5.6 černý

Objektiv ZUIKO DIGITAL ED 40-150 mm je výkonný a výměnný tele-zoom objektiv, který se hodí především pro fotografování vzdálenějších objektů, ale pořídíte s ním i detailní záběry. Pro své kompaktní rozměry a nízkou váhu představuje ideální prostředek pro focení v interiéru i pro snímání venkovních záběrů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuOlympus

Popis

Objektiv ZUIKO DIGITAL ED 40-150 mm je výkonný a výměnný tele-zoom objektiv, který se hodí především pro fotografování vzdálenějších objektů, ale pořídíte s ním i detailní záběry. Pro své kompaktní rozměry a nízkou váhu představuje ideální prostředek pro focení v interiéru i pro snímání venkovních záběrů. Lze jej použít jako výborný doplněk k základnímu objektivu, aniž byste sebou museli brát příliš mnoho dalšího vybavení. Je vybaven rychlým, velmi tichým vnitřním zaostřovacím mechanismem, a tak můžete nahrávat i video záběry.

Parametry

Typ objektivůs proměnlivým ohniskem
Průměr filtru58 mm
Maximální světelnost objektivu22
Produktové čísloN4279492
Minimální ohnisková vzdálenost40 mm
Hmotnost190 g
Minimální světelnost objektivu4

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Objektivy Olympus

Všechny objektivy Olympus