Hlavní obsah stránky

Oliver Weber Beach Tres 63519

  • náramek Oliver Weber Beach Tres 63519
náramek Oliver Weber Beach Tres 63519

Elegantní náramek značky Oliver Weber, vyrobený ze stříbra, rhodiovaný povrch - snižuje výskyt alergických reakcí, šperk nečerná a zachovává si lesk, náramek zdobí čiré krystaly Swarovski, délka náramku: 15 cm s možností prodloužení až o 4 cm, ozdobte své zápěstí ve velkém stylu. Beach...sexy opálení, slunce ve vlasech a jemný bílý písek pod nohama.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuOliver Weber

Popis

Elegantní náramek značky Oliver Weber, vyrobený ze stříbra, rhodiovaný povrch - snižuje výskyt alergických reakcí, šperk nečerná a zachovává si lesk, náramek zdobí čiré krystaly Swarovski, délka náramku: 15 cm s možností prodloužení až o 4 cm, ozdobte své zápěstí ve velkém stylu. Beach...sexy opálení, slunce ve vlasech a jemný bílý písek pod nohama. Se šperky Oliver Weber pro sezónu léto 2017 budete na letošní dovolené opravdu dokonalá. Nová kolekce je inspirovaná krásnými ženami v letních šatech a slunečních brýlích, které se radují z každého slunečního paprsku.

Parametry

Určenídámské
Barvašedá/stříbrná
Druh kamenekřišťál
Materiál šperkustříbro
Bižuteriene

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Náramky Oliver Weber

Všechny náramky Oliver Weber