Hlavní obsah stránky

Odvážný mladý muž na létající hrazdě: Saroyan William

  • kniha Odvážný mladý muž na létající hrazdě: Saroyan William
kniha Odvážný mladý muž na létající hrazdě: Saroyan William

Jak jsme se ocitli na tomto světě? Je možné se uživit jen psaním? Jak žít smysluplně a nezpronevěřit se vlastní duši? Tyto otázky si klade hlavní hrdina titulní povídky "Odvážný mladý muž na létající hrazdě", mladík, který se podobá Williamu Saroyanovi, a udává tón celé sbírce: "Jsem vypravěč a mám jen jediný příběh - člověka. Miluji život a před smrtí jsem pokorný.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVOLVOX GLOBATOR

Popis

Jak jsme se ocitli na tomto světě? Je možné se uživit jen psaním? Jak žít smysluplně a nezpronevěřit se vlastní duši? Tyto otázky si klade hlavní hrdina titulní povídky "Odvážný mladý muž na létající hrazdě", mladík, který se podobá Williamu Saroyanovi, a udává tón celé sbírce: "Jsem vypravěč a mám jen jediný příběh - člověka. Miluji život a před smrtí jsem pokorný. Jsem proti prostřednosti. Je-li někdo poctivý idiot, mohu ho milovat, nemohu však milovat

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2016
Produktové číslo978-80-257-1596-3
Počet stran200
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Romány, povídky, novely VOLVOX GLOBATOR

Všechny romány, povídky, novely VOLVOX GLOBATOR