Hlavní obsah stránky

Nordic Ware 83948 forma ve tvaru chaloupky 2,3 l stříbrná

  • Nordic Ware 83948 forma ve tvaru chaloupky 2,3 l stříbrná
Nordic Ware 83948 forma ve tvaru chaloupky 2,3 l stříbrná

Perníkovou chaloupku zná jistě každý z nás, tak proč si jí neupéct a udělat radost i těm nejmenším? Nechte se unést úžasnými detaily těchto bábovkových forem a nenechte si ujít příležitost, kdy můžete takovouto formu využít a nazdobit upečenou bábovku podle své fantazie! Rozměry jsou 20 x 26 x 13,5 cm, objem 2,3 l. Sváteční kolekce forem nabízí stříbrně třpytivý dekor, který připomíná sníh.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNordic Ware

Popis

Perníkovou chaloupku zná jistě každý z nás, tak proč si jí neupéct a udělat radost i těm nejmenším? Nechte se unést úžasnými detaily těchto bábovkových forem a nenechte si ujít příležitost, kdy můžete takovouto formu využít a nazdobit upečenou bábovku podle své fantazie! Rozměry jsou 20 x 26 x 13,5 cm, objem 2,3 l. Sváteční kolekce forem nabízí stříbrně třpytivý dekor, který připomíná sníh. Tvary forem vám navodí tu správnou zimní atmosféru. Užijte si krásný zimní design pečících forem Nordic Ware. Možné vložit do trouby o maximální teplotě až do 200 °C.

Parametry

Typ formybábovka
Produktové číslo83948
Materiál formyhliník

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Pečicí formy a podložky Nordic Ware

Všechny pečicí formy a podložky Nordic Ware