Hlavní obsah stránky

Nokian WR G2 225/60 R16 98 H

  • Nokian WR G2 225/60 R16 98 H
Nokian WR G2 225/60 R16 98 H

Moderní asymetrický vnitřní/vnější profil běhounu poskytuje pneumatice Nokian WR G2 všestranné vlastnosti; které vyžadují současné podmínky střední Evropy. Design a drážky vnějšího ramene pláště zajišťují snadnou ovladatelnost a jízdní stabilitu za všech podmínek na silnici; zatímco se vnitřní rameno stará o vynikající záběr.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Zimní osobní pneu Nokian

Všechny zimní osobní pneu Nokian

Informace o výrobkuNokian

Popis

Moderní asymetrický vnitřní/vnější profil běhounu poskytuje pneumatice Nokian WR G2 všestranné vlastnosti; které vyžadují současné podmínky střední Evropy. Design a drážky vnějšího ramene pláště zajišťují snadnou ovladatelnost a jízdní stabilitu za všech podmínek na silnici; zatímco se vnitřní rameno stará o vynikající záběr. Pneumatika WR G2 je vyráběna zásadně z čištěných nízkoaromatických olejů. Pneumatika obsahuje nové gumové složky obsahující silicu a řepkový olej; které snižují valivý odpor; tím šetří pohonné hmoty a snižují emise vozu.

Parametry

Šířka pneu225 mm
Průměr diskuR16
Index nosnosti98 Li
Profilové číslo60
Index rychlostiH (210 km/h)
Valivý odporE

Hodnocení a recenze