Hlavní obsah stránky

Nintendo Wii Cabela´s Survival: Shadow of Katmai Bundle

  • Nintendo Wii Cabela´s Survival: Shadow of Katmai Bundle
Nintendo Wii Cabela´s Survival: Shadow of Katmai Bundle

Cabela´s Survival: Shadow of Katmai Bundle Wii Activision/Blizzard Hra - FPP, FPS, TPP, RPG, akční Hardwarová platforma: Wii (Nintendo Wii) Typ hry • Akční • Adventura Jazyková lokalizace: anglická Typ nosiče: DVD disk Popis hry Budete postaveni do role pilota Logana Jamese, který havaroval s letadlem poblíž hory Katami na Aljašce a bude muset využít všechny své schopnosti a zkušenosti, aby přežil v divoké a nehostinné přírodě plné predátorů číhajících na každém kroku, ale aby se vypořádal také se zimou, hladem, zamrzlými řekami, nepříznivým počasím, či lavinami. A jak se zdá, nebude v tom zcela sám.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Hry pro Nintendo Wii Activision

Informace o výrobkuActivision

Popis

Cabela´s Survival: Shadow of Katmai Bundle Wii Activision/Blizzard Hra - FPP, FPS, TPP, RPG, akční Hardwarová platforma: Wii (Nintendo Wii) Typ hry • Akční • Adventura Jazyková lokalizace: anglická Typ nosiče: DVD disk Popis hry Budete postaveni do role pilota Logana Jamese, který havaroval s letadlem poblíž hory Katami na Aljašce a bude

Parametry

Žánrakční
Produktové číslo76620EF

Hodnocení a recenze