Hlavní obsah stránky

Nikko Omnix RTR modrooranžový

  • RC model Nikko Omnix RTR modrooranžový
  • RC model Nikko Omnix RTR modrooranžový
RC model Nikko Omnix RTR modrooranžový

Auto na dálkové ovládání Omnix od firmy Nikko obsahuje dva vysokorychlostní motory a třicet dva samostatných všesměrových driftových válečků, které dávají Omnixu schopnost řídit jako nikdo jiný. Drift, Spin a vysoká rychlost po celé trati, nebo použijte jedno ze tří kaskadérských tlačítek, abyste se opravdu rozhýbali.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNikko

Popis

Auto na dálkové ovládání Omnix od firmy Nikko obsahuje dva vysokorychlostní motory a třicet dva samostatných všesměrových driftových válečků, které dávají Omnixu schopnost řídit jako nikdo jiný. Drift, Spin a vysoká rychlost po celé trati, nebo použijte jedno ze tří kaskadérských tlačítek, abyste se opravdu rozhýbali. Omnix obsahuje baterii s USB nabíjením pro rychlé a snadné napájení a díky svému elegantnímu aerodynamickému designu je nastaven tak, aby v něm zůstaly vyzyvatelé daleko v prachu. Vhodné pro děti od 8 let.

Parametry

Typ motoruelektromotor
Maximální rychlost14 km/h
Nekompletní modelne

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

RC modely aut Nikko