Sportovní kamera Recenze Niceboy Vega 6 Star

Produkt již není v prodeji

Recenze Niceboy Vega 6 Star

Vega 6 Star je další generace akčních kamer od předního výrobce Niceboy, která potěší všechny milovníky dobrodružství. Zaznamenávejte si své zážitky s kompaktním a lehkým přístrojem, který vám nabídne mimořádné rozlišení až 4K pro zvýraznění každičkého detailu. Klíčové vlastnosti - až 4K akční kamera (2K nativně) - pokročilá stabilizace až do 4K rozlišení - režim pro nahrávání pod vodou - velký 2 palcový LCD displej - ovládání přes dálkový ovladač a Wi-Fi - až 16Mpx fotografie - v balení vodotěsný kryt do 30 m a řada dalšího příslušenství Niceboy Vega 6 Star zachytí vaše zážitky Nastavte si požadovaný úhel záběru, a to až do 170 °, abyste zachytili co největší prostor pro maximální přehlednost. Obraz bude kvalitní a odrážející realitu – kamera zvládá i korekci automaticky se tvořícího rybího oka.

Registrovaný uživatel21. srpna 2018

- příslušenství - ovladatelnost - dálkový ovladač na ruku - spousty různých nastavení v menu - propojení s mobilem přes wifi

výdrž baterie (vyřešeno propojením s powerbankou)

Pro mě osobně je kamerka naprosto ideální. Používal jsem ji hlavně při turistice na zajímavých místech. Skály, lesy, řeky. Funkci plnila skvěle. Doporučuji nechat zapnutou stabilizaci obrazu, výsledek je pak příjemnější a vzpomínky, uchované v podobě videa, jsou pak daleko lepší než fotky. Kamera má v balení spoustu příslušenství, z nichž většinu asi ani nevyužijete, ale raději mít a nepotřebovat, než shánět. Nejčastěji jsem ji nosil v ruce, nebo na selfie tyčce. Relativně rychle se vybíjela, ale řešil jsem to připojením k mé externí powerbance a problém vyřešen. Takovým způsobem to vydrželo 7 hodin v rakouských skalách. Dálkový ovladač na ruku (spouští foto, video) dost ulehčuje ovládání. Menu má spoustu nastavení, takže si tam opravdu vyhrajete :) Líbí se mi i spojení kamery s mobilem pomocí wifi a můžete pak sledovat co natáčíte, když kameru drží někdo jiný, nebo ji máte připevněnou na těle tak, že nevidíte na displej. S kamerou se dá opravdu hezky vyblbnout.

Registrovaný uživatel14. srpna 2018

Příslušenství v ceně kamery Komunikace s aplikací Menu v českém jazyce Intuitivní nastavení Dobrý zvuk i ve vodotěsném krytu Funkce redukce rybího oka a nastavení uhlu záběru

Dodané příslušenství beru jako veliké plus o proti ostatním akčním kamerám které jsou na trhu, moc z příslušenství toho totiž zdarma nenabízí.Opravdu je zde vše potřebné, od redukce na stativ, přes držáky na helmy, upevnění na řidítka kola, všelijaké lepíky a jistící pásky až po dálkový ovladač.. no prostě vše. Vzhledově a velikostí kamerka nevybočuje od konkurence a vypadá moc pěkně a čistě. Podle základního manuálu, který byl ke kameře přiložen jsem jednoduše kameru přivedl k životu, veškeré nastavení je jednoduché a intuitivní.Stejně tak jsem náramně spokojen s tím jak jednoduše a hladce se kamera spojí a funguje s Aplikací “OKCAM” v telefonu, (to býval problém u některých konkurenčních kamer se kterými jsem se doposud setkal), prostřednictvím této aplikace si kameru lze nastavit, prohlížet si natočený materiál a využít také telefon, jako větší monitor, při nastavování záběrů na méně dostupných místech. Nastavení kamery a jejich módů lze ale stejně tak dobře a pohodlně i bez aplikace, díky displeji na její zadní straně a jednoduchému ovládání.Radost mi udělalo i Menu v češtině. kromě focení a natáčení videí kamera nabízí i mód autokamery, dále jen namátkou vyberu funkce časosběru, funkce pro nahrávání pod vodou, redukce rybího oka a nastavení úhlu záběru to totiž konkurence ve stejné cenové relaci postrádá. Kamera nabízí možnost natáčet v různém rozlišení a to od 720P při 30, 60 a 120Fps , 1080P při 30 a 60 Fps 2K při 30Fps až po 4K při 24Fps. Co mne také velice přijemně překvapilo, byla kvalita nahraného zvuku. I když jsem kamerou natáčel ve chvíly kdy byla uložená v podvodním (vodotěsném) pouzdře zaznam zvuku působil velice dobře.! Jsem spokojen, a troufnu si říct že v této cenové relaci bude mít Nice Boy jen málo konkurence, poměr cena výkon výborný !!!

Registrovaný uživatel31. října 2018
Recenze

Mini akční kamerka Niceboy Vega 6 Star s nativním 2K rozlišením a řadou pokročilých funkcí je k mání již za zhruba 3 000 Kč (10/18). Pojďte se společně s námi podívat, jak tento minimalistický přístroj obstál v našem testování.

výborné zpracování

protiskluzová struktura

časosběr, slow motion, rybí oko

optická stabilizace

16Mpx fotky

nativně jen 2K rozlišení

nekryté porty

otevírání pouzdra bez pojistky

horší výsledky za špatných světelných podmínek

Více na
Registrovaný uživatel9. září 2018

Množství příslušenství Kvalita obrazu Poměr cena/výkon

"nekvalitní" zavírání pouzdra

Kamera je bezkonkurenční v poměru cena/výkon. Za pár tisíc dostanete kameru, která se může rovnat s kamerkami mnohem dražšími. Co velice oceňuji je množství "mountů" v základním balení, protože to rozhodně není standard u jiných dodavatelů. Jediné co bych vytknul je provedení upínání pouzdra, u kterého mám obavu, že při častějším otevírání a zavírání prostě nevydrží.

Registrovaný uživatel15. srpna 2018

bohaté příslušenství dálkové ovládání displey wifi vyměnitelná baterie

nepoužitelné 4K

Jako první na mě udělalo skvělý dojem jen samotné zabalení kamery. Krásná krabička, která osloví každého. Jen díky samotnému vybavení kamery můžete tušit, že půjde o dobrou kameru. Hned na první pohled je vidět, jak dobře je zpracovaná. Jednoduché ovladače u všech modelů a náhledový displej nebývá standardem ani u dražších modelů, což se týká i příslušenství, které se dodává spolu s přístrojem a je také velice kvalitně zpracováno do posledních detailů. Nadstandardem je také přidané dálkové ovládání, Po stažení aplikace Ez iCAM do telefonu je spárování okamžité a nedělá žádné problémy s připojením - testováno s iPhone SE. V aplikaci máte možnost živého náhledu, přepínání z videa na fotky, nastavení vyvážení bílé barvy, rozlišení samotnou dálkovou spoušť.

rencaku20. dubna 2024

Syn je se vším spokojen

Registrovaný uživatel2. července 2022

Funkčnost a cena. Záznam případné kolize na motorce scela dostačující k určení viníka.

Pro amatéra žádné.

Já jsem s výrobkem spokojen.

Registrovaný uživatel10. května 2022

Za málo peněz hodně muziky

Registrovaný uživatel16. ledna 2022

cena, příslušenství, rozměry, dostačující kamerový výsledek...

slabý akumulátor

Registrovaný uživatel19. října 2021

cena, bohaté příslušenství

zatím žádné

praktická velikost za rozumnou cenu

Registrovaný uživatel12. října 2021

Velmi slušné video v této cenové kategorii

Dálkové ovládání není spolehlivé, nutno několikrát mačkat než se video spustí, popřípadě zastaví nahrávání. Spoušť na foto je OK.

Registrovaný uživatel4. června 2021

Dobré

Ne

Dobrý stroj

Registrovaný uživatel8. září 2018

Skvělé je propojení s mobilem přes aplikaci, kdy lze nastavení rychle měnit a prohlížet co se natočilo a nafotilo. Malinko jsem bojuji s kapkami vody co zůstávají na kameře a s výdrží baterie jsem spokojen. Velmi oceňuji kompatibilitu s příslušenstvím a držáky jiných značek, mohl jsem tedy využít co mám již doma. Skvělý dálkový ovladač na natáčení a focení - škoda jen, že není vodotěsný. Kvalita natáčení je na vysoké úrovni a formátů je na výběr opravdu hodně. Dokáže si poradit i když se mění rychle světelné podmínky a ani zvuk není špatný, když kamera je mimo vodotěsný obal. V balení je spousta příslušenství, které se hodí na různé vychytávání záběrů. Každopádně doporučuji je to super kamera za nízkou cenu. Připravuji i super video , které

Registrovaný uživatel13. srpna 2018

super kvalita videí i fotek malá za úžasnou cenu Srovnatelná s jinými mnohem dražšími obdobnými produkty Ve výbavě je voděodolný obal a plno dalšího příslušenství (dálkový ovladač, úchytky na kolo, ruku, helmu...)

Měla jsem zapůjčenou kameru od známého Gopro a tato kamera je cenově nesrovnatelná. Stejná kvalita a za mnohem nižší cenu a součástí je i plno dalších doplňků. Všem vřele doporučuji. Skvělé barvy i ostrost, možnost se s kamerou díky přibalenému obalu potápět...Ideální na zachycení všech zážitků!

Registrovaný uživatel7. srpna 2018

Stabilizace Bohaté příslušenství Menu v češtině a intuitivní nastavení Možnost propojit s telefonem přes wifi - prohlížet obsah a nastavovat kamerku přes aplikaci Ostrý záznam a dobrá práce se světlem - 4K video

Výdrž baterie

Kamera je malá, lehká a s vodotěsným pouzdrem na helmě nijak nepřekáží a neomezuje. Kameru používám hlavně na vodě, proto oceňuji možnost stabilizace a bohatého nastavení. Skvělé je propojení s mobilem přes aplikaci, kdy lze nastavení rychle měnit a prohlížet co se natočilo a nafotilo. Malinko bojuji s kapkami vody co zůstávají na kameře a s výdrží baterie. Velmi oceňuji kompatabilitu s příslušenstvím a držáky jiných značek, mohl jsem tedy využít co mám již doma. Skvělá další vychytávka je dálkový ovladač na natáčení a focení - škoda jen, že není vodotěsný. Kvalita natáčení je na vysoké úrovni a formátů je na výběr opravdu hodně. Dokáže si poradit i když se mění rychle světelné podmínky a ani zvuk není špatný. V balení je spousta příslušenství.

Registrovaný uživatel7. srpna 2018

malé rozměry široký úhel záběru vysoká odolnost kvalitní fotografie bohaté příslušenství ostré video

rychleji se vybíjí baterie

Kamera Niceboy VEGA 6 star mě velmi příjemně překvapila.Ač je rozměrově menší,dělá neskutečně vynikající a kvalitní fotografie,úplně jsem odložila na focení telefon.Ostrost je dobrá,trošku se rozmazává při okrajích.Co se týče videa,tak je čisté,zachytí i ten nejmenší detail.V pořádku zvládá nahrávání rychlého pohybu.Vyzdvihla bych hlavně malé rozměry, široký úhel záběru a vysokou odolnost.Použití je snadné,ovládat kamerku zvládne opravdu každý.Drží se dobře,je akorát do ruky.Vyhovuje mi dálkové ovládání,což jsem do té doby neznala.Celkově je i příslušenství je bohaté,vše se dobře využije (za mě hlavně vodotěsný obal).Takže velká spokojenost a všem vřele doporučuji.Cena za tu kvalitu není příliš vysoká.

Registrovaný uživatel2. srpna 2018

Propojení s mobilem Příslušenství Stabilizace obrazu

Super funkce je propojení kamery s mobilem přes WiFi a následné stažení videa do telefonu. Mohu tak videa ihned po natočení například sdílet na sociálních sítích nebo dále upravovat aniž bych potřeboval počítač. Příslušenství které s kamerou přislo je pro začátek více než dostačující. Při prvním přehrávání natočeného videa kamera zamrzla a bylo nutné vyndat baterku. Stalo se tak ale pouze jednou. Nastavení jednotlivých funkci je intuitivní a snadné.

Registrovaný uživatel20. června 2018
Recenze

Střední třída akčních kamer je u spotřebitelů stále více oblíbená, proto také novinka od Niceboy pro rok 2018 spadá do tohoto segmentu. Jak v naší recenzi uspěla akční kamera Niceboy VEGA 6 star, která umí Full HD (1080p) 60fps video a ve všech rozlišeních zvládá stabilizovat video?

kvalita 1080p 60fps videa

nemá stativový závit

zvuk

Více na
Registrovaný uživatel5. září 2018

Design a zpracování balení Bohaté příslušenství Jak je maličká Stabilizace obrazu Možnost natáčení pod vodou

Menší výdrž baterie

Kamerka splnila očekávání a v mnohém je předčila. Na to, co všechno umí, je opravdu maličká a lehká, což se velice hodí při natáčení ve vodě. Ovládání je velice jednoduché a intuitivní a pod vodou dokázal natáčet i náš 6 letý syn. Stabilizace obrazu mě příjemně překvapila a i záběry skákání do vody jsou hladké a bez stopy rozmazání nebo poskakování. Funkci focení jsme objevili náhodou, ale syn fotil jak smyslů zbavený a fotky nás svou kvalitou příjemně překvapily. Součástí příslušenství je snad úplně všechno :). Dálkové ovládání zážitek s kamerou posunula o další level. Fungovalo naprosto skvěle. Připojení přes wi-fi a ovládání přes aplikaci není něco, co bych normálně využíval, ale synovi se to moc líbilo a za chvilku natáčel i přes mobil a nakonec to naučil i mě. Natáčeli jsme ve vodě, písku, na kole, v lese a užili si s kamerou víc legrace než jsme čekali. Pokud by někdo sháněl kameru na natáčení adrenalinových zážitků nebo "sportovní dobrodružství" s dětmi, tak vřele doporučuji.

Registrovaný uživatel24. dubna 2021