Hlavní obsah stránky

Netgear A6100

  • síťová karta Netgear A6100
síťová karta Netgear A6100

Dvoupásmový bezdrátový USB adaptér Netgear A6100 přináší bezdrátové připojení pomocí nejnovější technologie 802.11ac, což je bezkonkurenčně nejrychlejší bezdrátová technologie současnosti. Získejte revoluční rychlosti bezdrátového přenosu s vynikajícím pokrytím Beamforming+ anténní technologie, pro ty nejnáročnější síťové aplikace, jako streamování videa, online hlasová a video komunikace nebo hraní online her.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNetgear

Popis

Dvoupásmový bezdrátový USB adaptér Netgear A6100 přináší bezdrátové připojení pomocí nejnovější technologie 802.11ac, což je bezkonkurenčně nejrychlejší bezdrátová technologie současnosti. Získejte revoluční rychlosti bezdrátového přenosu s vynikajícím pokrytím Beamforming+ anténní technologie, pro ty nejnáročnější síťové aplikace, jako streamování videa, online hlasová a video komunikace nebo hraní online her. Výhodou je možnost provozu v obou frekvenčních pásmech, 2.4 a 5 GHz, která zajišťuje vynikající zpětnou kompatibilitu pro sítě 802.11a/b/g/n.

Parametry

RozhraníUSB 2.0
WiFi standardIEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Přenosová rychlost433 Mb/s
Produktové čísloA6100-100PES
Typ síťové kartyWiFi
Typ WiFiWiFi 5
Frekvenční pásmo2,4 GHz/5 GHz

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky