Hlavní obsah stránky

Návrat k sociálnímu původu: Tomáš Katrňák

  • učebnice Návrat k sociálnímu původu: Tomáš Katrňák
učebnice Návrat k sociálnímu původu: Tomáš Katrňák

Návrat k sociálnímu původu - Tomáš Katrňák - Kniha mapuje nerovnosti spojené s pozicemi na českém trhu práce (třídní nerovnosti), ukazuje jejich vývoj a proměnu a přitom odpovídá na otázku, jak společenská změna v minulých dvaceti letech (od socialismu ke kapitalismu) ovlivnila tyto nerovnosti. Autoři analyzují vzestupné a sestupné kariérní (zaměstnanecké) posuny v letech 1989 až 2009 a ukazují, že jim dominuje návrat k sociálnímu původu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCDK

Popis

Návrat k sociálnímu původu - Tomáš Katrňák - Kniha mapuje nerovnosti spojené s pozicemi na českém trhu práce (třídní nerovnosti), ukazuje jejich vývoj a proměnu a přitom odpovídá na otázku, jak společenská změna v minulých dvaceti letech (od socialismu ke kapitalismu) ovlivnila tyto nerovnosti. Autoři analyzují vzestupné a sestupné kariérní (zaměstnanecké) posuny v letech 1989 až 2009 a ukazují, že jim dominuje návrat k sociálnímu původu. U těch, kteří

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2011
Produktové číslo100034175335
Počet stran214
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Společenské a humanitní vědy CDK

Všechny společenské a humanitní vědy CDK