Hlavní obsah stránky

Morellato Gemma SAKK900

  • prsten Morellato Gemma SAKK900
prsten Morellato Gemma SAKK900

Překrásný prsten pro ženy od značky Morellato, vyroben z kvalitního stříbra, osazen mnoha zirkony, perfektní zpracování šperku vás zaujme na první pohled, zvýrazněte svoji ženskost ve velkém stylu a buďte za všech okolností okouzlující. Barva: stříbrná, čirá Design: ostatní, s kamínkem Kategorie: Prsteny Kolekce: Gemma Materiál: stříbro 925/1000, zirkon Obvod: 56 mm, 56 mm Osazení: zirkon Povrchová úprava: rhodiováno Sekce VV: Prsteny, Šperky, S kamínkem Skupina prodeje: S04-Stribrne sperky Typ: S kamínkem Určení: pro ženy Značka: Morellato.

Vybrat variantu (2)

Morellato Gemma SAKK900 56 mm

2 varianty pro
Morellato Gemma SAKK900

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMorellato

Popis

Překrásný prsten pro ženy od značky Morellato, vyroben z kvalitního stříbra, osazen mnoha zirkony, perfektní zpracování šperku vás zaujme na první pohled, zvýrazněte svoji ženskost ve velkém stylu a buďte za všech okolností okouzlující. Barva: stříbrná, čirá Design: ostatní, s kamínkem Kategorie: Prsteny Kolekce: Gemma Materiál: stříbro 925/1000, zirkon Obvod: 56 mm, 56 mm Osazení: zirkon Povrchová úprava: rhodiováno Sekce VV: Prsteny, Šperky, S kamínkem Skupina prodeje: S04-Stribrne sperky Typ: S kamínkem Určení: pro ženy Značka: Morellato

Parametry

Barva kamenečirá
Druh kamenezirkon
Zásnubníne
Bižuteriene
Určenídámské
Snubníne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Prsteny Morellato

Všechny prsteny Morellato