Hlavní obsah stránky

Monin Kokosový sirup 1 l

  • sirup Monin Kokosový sirup 1 l
sirup Monin Kokosový sirup 1 l

Kokosovým ořechem rozumíme plod palmy kokosové, vysokého stromu běžně rozšířeného v tropických zemích. Kokosový ořech a mléko, bohaté na nutriční látky, nalézají široké uplatnění v přípravě nápojů i pokrmů, kde jejich sladká a přitom proměnlivá chuť výborně funguje v kombinaci s různými nasládlými, nahořklými i slanými příchutěmi.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMonin

Popis

Kokosovým ořechem rozumíme plod palmy kokosové, vysokého stromu běžně rozšířeného v tropických zemích. Kokosový ořech a mléko, bohaté na nutriční látky, nalézají široké uplatnění v přípravě nápojů i pokrmů, kde jejich sladká a přitom proměnlivá chuť výborně funguje v kombinaci s různými nasládlými, nahořklými i slanými příchutěmi. Monin Kokosový sirup se skvěle hodí k dalším exotickým příchutím, zejména k ananasu. Je ideální do horkých i studených čokolád, ochucených mléčných koktejlů, dezertních nápojů a punčů.

Parametry

Příchuťkokos
Objem1 l

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Sirupy Monin

Všechny sirupy Monin