Hlavní obsah stránky

Moje zapomenuté ploužáky 2 - David Michal [CD]

  • Moje zapomenuté ploužáky 2 - David Michal [CD]
Moje zapomenuté ploužáky 2 - David Michal [CD]

Zpěvák, skladatel a hudebník Michal David patří již několik dekád mezi nejpopulárnější umělce domácí pop music. Po velkém úspěchu alba Moje zapomenuté ploužáky se Michal David rozhodl natočit ještě druhou řadu pomalých písní, ke kterým má blízký vztah a které neprávem zůstaly ve stínu jeho velkých hitů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuWarner Music

Popis

Zpěvák, skladatel a hudebník Michal David patří již několik dekád mezi nejpopulárnější umělce domácí pop music. Po velkém úspěchu alba Moje zapomenuté ploužáky se Michal David rozhodl natočit ještě druhou řadu pomalých písní, ke kterým má blízký vztah a které neprávem zůstaly ve stínu jeho velkých hitů. Mezi bonusy tentokrát zařadil duety s různými zpěvačkami. Mimořádné místo na albu zaujímá coververze písně To je naše věc s Ivetou Bartošovou. Nechybí ani dvě filmové písně: duet s Marikou Šoposkou Spěch z filmu Decibely lásky nebo Půjdu s tím z filmu Discopříběh 2.

Parametry

Popano
Rok vydání2021
Druh médiaCD

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Česká hudba Warner Music

Všechny česká hudba Warner Music