Hlavní obsah stránky

MIO MiVue 798 Dual Pro

Kamera do auta MIO MiVue 798 Dual Pro

Kamera MIO MiVue 798 Dual produkuje záznamy se dobrým kontrastem a jasnými barvami dokonce i za špatných světelných podmínek. Vysoká kvalita videa je nezbytná, ať chcete záznam použít jako vzpomínku nebo jako důkaz k průběhu události.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMIO

Popis

Kamera MIO MiVue 798 Dual produkuje záznamy se dobrým kontrastem a jasnými barvami dokonce i za špatných světelných podmínek. Vysoká kvalita videa je nezbytná, ať chcete záznam použít jako vzpomínku nebo jako důkaz k průběhu události. Kamera nabízí možnost okamžité zálohy videí do chytrého telefonu nebo sdílení MiVue Pro pomocí integrované Wi-Fi. V každém záznamu z kamery jsou uloženy údaje o souřadnicích a vaše rychlost. Díky upozornění v dostatečné vzdálenosti a v závislosti na rychlosti vozu a funkci Smart Alert budete vždy vědět, jak rychle můžete jet.

Parametry

Umístění kameryna palubní desku
Úhel záběru150 °
Displejano
Rozlišení videa2,5K
Kapacita baterie240 mAh
GPSano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kamery do auta MIO

Všechny kamery do auta MIO