Hlavní obsah stránky

Meccano Xtreme Buggy

  • Meccano Xtreme Buggy
Meccano Xtreme Buggy

Stavebnice MECCANO Xtreme Buggy je luxusní dětská stavebnice, která potěší všechny malé náročné milovníky těchto modelů. Tradiční, převážně kovová stavebnice, která v sobě kombinuje kvalitní kovové díly spolu s plastovými doplněné o gumové díly kol a potřebné nářadí, klíč a imbus, přináší i náročným uživatelům několik možnosti sestavení a nepřeberné množství nekončící zábavy.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Podobné výrobky

Stavebnice Meccano Meccano

Informace o výrobkuMeccano

Popis

Stavebnice MECCANO Xtreme Buggy je luxusní dětská stavebnice, která potěší všechny malé náročné milovníky těchto modelů. Tradiční, převážně kovová stavebnice, která v sobě kombinuje kvalitní kovové díly spolu s plastovými doplněné o gumové díly kol a potřebné nářadí, klíč a imbus, přináší i náročným uživatelům několik možnosti sestavení a nepřeberné množství nekončící zábavy. Ovládání pomocí 3V elektromotoru dovoluje dostatečné vyvinutí rychlosti pro závodění. Obsah 60 dílů. Výrobek je určen dětem od 7 do 12 let věku.

Parametry

Produktové číslo3273498128205

Hodnocení a recenze