Přípravek proti padání vlasů Recenze Vlasové hnojivo Tablety proti vypadávání vlasů 150 tbl.

Recenze Vlasové hnojivo Tablety proti vypadávání vlasů 150 tbl.

Vlasové hnojivo obsahuje vyváženou kombinaci aminokyselin, MSM, vitaminů a minerálů včetně biotinu a zinku. Biotin a zinek přispívají k udržení normálního stavu vlasů a pokožky. Vlasové hnojivo je doplněk stravy s pečlivě zvolenou kombinací látek s komplexním složením. Užívá se při obtížích s nadměrným vypadáváním a ztrátou vlasů, jejich pomalým růstem a jejich kvalitou.

Registrovaný uživatel14. srpna 2020

opravdu pomáhá

Mohu doporučit z vlastni zkušenosti, je třeba užít víc balení, jedno, ani to velké, opravdu nestačí.

Registrovaný uživatel20. května 2022

Tento produkt jsem vybrala na základě pompézní reklamy a v tu chvíli jsem netušila, že obsahuje karcinogen oxid titaničitý. Jakmile jsem to zjistila, vyhodila jsem celé balení do odpadků

Registrovaný uživatel16. května 2021

Po čtyřměsíčním používání mám lepší kvalitu vlasů a méně mi vypadávají. Používám denně 2 tablety, vlasy umývám šamponem od stejného výrobce, ke kořínkům umytých vlasů ještě vždy vmasíruji jejich sérum.

Nevím.

Výrobek bych doporučila, díky němu ještě nejsem z tohoto hektického roku plešatá.

Registrovaný uživatel17. ledna 2021

Vlasy prestaly padat a rostou nove

Velikost baleni

Nic jsem od toho necekala, ale pk vysazeni AH jsrm mysela, ze prijdu o vsechny vlasy. Po 2 tydnech brani prestaly padat a zacaly dorustat nove baby vlasky. Spolu s tabletama jsem zacala uzivat i kolegenove drinky, nevim teda presne co zabralo, ale mamka toto hnojivo zobe taky a ma stejne vysledky.

Registrovaný uživatel4. ledna 2020

na doporučení funguje denně

Registrovaný uživatel16. září 2021

Mohu jen doporucit, beru jiz rok a pul v kuse , 2 tablety denne a mam zpatky huste vlasy nyni v delce po ramena.

Registrovaný uživatel23. října 2021

Koupila jsem na doporučení kamarádky. Po 3 týdnech užívání začaly růst nové vlasy. Koupila jsem další větší balení.

Doporučuji.

Registrovaný uživatel7. června 2021

Užasné prášky, méně mi vypadávají vlasy a hlavně mi začaly růst nové vlásky... Mám z toho radost

Registrovaný uživatel8. června 2022

Hledala jsem přípravek ke zmírnění vypadávání vlasů. Brala jsem dvě tablety denně. Vlasy mi začaly růst rychleji a celkově jsou kvalitnější, pěkně se lesknou.

Vybrala jsem celkem tři balení. Bohužel na hustotu vlasů u mne zatím bez efektu. Ani nehty se mi nezlepšily.

Zkusím jiný výrobek na vlasy

Registrovaný uživatel27. května 2022

Nevidím používáním žádný výsledek

Registrovaný uživatel19. října 2021

vlasy přestaly tolik vypadávat, jsou pevnější a rychleji rostou

Registrovaný uživatel17. srpna 2021

Opravdu mi pomáhá proti padání vlasů

Registrovaný uživatel7. března 2021

Pomáhá proti padání vlasů a úžasně manželce potom rostou vlasy

andrejkafuchsova1. srpna 2020

Zatím žádný

Bolí mě po nich žaludek

Vzala jsem 3x a bylo mi zle takže jsou k ničemu

Registrovaný uživatel3. ledna 2023

Máme první den. Tak se teprve uvidí. Moje maminka má a je spokojená.

Registrovaný uživatel30. září 2022

Je bezva dní rostou mi vlasy

Registrovaný uživatel14. srpna 2022

Zkouším produkt poprvé

Registrovaný uživatel8. února 2022

Způsobuje silne nadýmání

Registrovaný uživatel12. ledna 2022

Stav vlasů se lepší a pomáhá i šampon.

Moje očekávání jsou splněna.

Registrovaný uživatel6. září 2021

Byl nám doporučen