Hlavní obsah stránky

Mapei ULTRABOND P990 1K (15kg)

  • montážní lepidlo Mapei ULTRABOND P990 1K (15kg)
montážní lepidlo Mapei ULTRABOND P990 1K (15kg)

Mapei ULTRABOND P990 1K Jednosložkové pružné polyuretanové lepidlo na lepení všech typů parket a laminátových podlah 15KG Jednosložkové pružné polyuretanové lepidlo bez obsahu rozpouštědel, připravené k přímému použití na lepení všech typů parket a laminátových podlah. Oblasti použití: Lepení parket z běžných druhů dřeva, lamelových dřevěných a laminátových podlah všech formátů a druhů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMapei

Popis

Mapei ULTRABOND P990 1K Jednosložkové pružné polyuretanové lepidlo na lepení všech typů parket a laminátových podlah 15KG Jednosložkové pružné polyuretanové lepidlo bez obsahu rozpouštědel, připravené k přímému použití na lepení všech typů parket a laminátových podlah. Oblasti použití: Lepení parket z běžných druhů dřeva, lamelových dřevěných a laminátových podlah všech formátů a druhů. Vhodné také na lepení dřevěných soklíků.

Parametry

Druh lepidlana parkety
Produktové číslo244415

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Průmyslová lepidla Mapei

Všechny průmyslová lepidla Mapei