Hlavní obsah stránky

Lucky Reptile Starter Kit Leopard Gecko 80 x 40 x 52 cm bílé

  • terárium Lucky Reptile Starter Kit Leopard Gecko 80 x 40 x 52 cm bílé
terárium Lucky Reptile Starter Kit Leopard Gecko 80 x 40 x 52 cm bílé

Starter Kit Leopard Gecko obsahuje vše, co je třeba pro začátek chovu gekončíků nočních, a to včetně osvětlení, dekorací, plakátu na pozadí, substrátu a misky na krmení Precizně provedené terárium je konstruováno tak, aby plně vyhovovalo chovaným zvířatům a samozřejmě chovateli. Nenajdete v něm žádné visící kabely, houpající se květináče jako kryty na osvětlení nebo neúčelné a nepotřebné součásti.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLucky Reptile

Popis

Starter Kit Leopard Gecko obsahuje vše, co je třeba pro začátek chovu gekončíků nočních, a to včetně osvětlení, dekorací, plakátu na pozadí, substrátu a misky na krmení Precizně provedené terárium je konstruováno tak, aby plně vyhovovalo chovaným zvířatům a samozřejmě chovateli. Nenajdete v něm žádné visící kabely, houpající se květináče jako kryty na osvětlení nebo neúčelné a nepotřebné součásti. Starter Kit stačí pouze vybalit, vložit osvětlení do krytu, vsypat substrát a je připraven k vypuštění zvířat.

Parametry

Druh teráriaterárium
Hloubka40 cm
Délka80 cm
Výška52 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Terária Lucky Reptile

Všechny terária Lucky Reptile