Hlavní obsah stránky

Lotus L50021/1

  • chytré hodinky Lotus L50021/1
chytré hodinky Lotus L50021/1

Pánské chytré hodinky Lotus Smartime L50021/1 zaujmou svým moderním nadčasovým designem. Digitální číselník s volitelným pozadím umožňuje zobrazení celé řady praktických funkcí, jako jsou čas, datum, den v týdnu, srdeční tep, krevní tlak, tělesná teplota, krokoměr a kilometry.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLotus

Popis

Pánské chytré hodinky Lotus Smartime L50021/1 zaujmou svým moderním nadčasovým designem. Digitální číselník s volitelným pozadím umožňuje zobrazení celé řady praktických funkcí, jako jsou čas, datum, den v týdnu, srdeční tep, krevní tlak, tělesná teplota, krokoměr a kilometry. Hodinky informují o počasí i příliš dlouhém sezení, jsou vybaveny budíkem a připojením Bluetooth s funkcí „najdi telefon“. Kromě toho jsou vybaveny speciálními sportovními režimy. Číselník je chráněn minerálním sklem.

Parametry

Určenípánské
Stupeň krytíIP 68
Předpověď počasíano
Materiál řemínkuocel
Funkce nalezení telefonuano
Kvalita spánkuano

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Chytré hodinky Lotus

Všechny chytré hodinky Lotus