Hlavní obsah stránky

Lock&Lock Dóza na potraviny Interlock 2100 ml

  • potravinová dóza Lock&Lock Dóza na potraviny Interlock 2100 ml
potravinová dóza Lock&Lock Dóza na potraviny Interlock 2100 ml

Výrobce Lock&Lock přináší nové unikátní dózy na potraviny Interlock! Dóza na potraviny Interlock 2,1l je vyrobena z BPA free materiálu (neobsahuje zdraví škodlivý uhlovodík). Dózy jsou 100% vzduchotěsné (skladované potraviny vydrží ve svěžím stavu až 5x délé než při běžném skladování, navíc neztrácejí své aroma ani nepřejímají aroma jiných skladovaných potravin).

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLock & Lock

Popis

Výrobce Lock&Lock přináší nové unikátní dózy na potraviny Interlock! Dóza na potraviny Interlock 2,1l je vyrobena z BPA free materiálu (neobsahuje zdraví škodlivý uhlovodík). Dózy jsou 100% vzduchotěsné (skladované potraviny vydrží ve svěžím stavu až 5x délé než při běžném skladování, navíc neztrácejí své aroma ani nepřejímají aroma jiných skladovaných potravin). V dóze lze uložit veškeré potraviny, sladkosti i nepotřebné drobné věci. Nádoby mají

Parametry

Objem2,1 l

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Potravinové dózy Lock & Lock

Všechny potravinové dózy Lock & Lock