Hlavní obsah stránky

LILY LOLO Minerální pudr - Flawless Matte

  • LILY LOLO Minerální pudr - Flawless Matte
  • LILY LOLO Minerální pudr - Flawless Matte
LILY LOLO Minerální pudr - Flawless Matte

fixuje make-up, efekt svěží a zářivé pleti, neobsahuje syntetické látky, umělá barviva, parfemaci a konzervanty, 100% přírodní, vhodný pro vegetariány a vegany Chcete přirozeně vypadající a k pokožce šetrný pudr? Vyzkoušejte transparentní minerální pudr LILY LOLO. Je stoprocentně přírodní, bez jakýchkoliv syntetických látek a konzervantů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLily Lolo

Popis

fixuje make-up, efekt svěží a zářivé pleti, neobsahuje syntetické látky, umělá barviva, parfemaci a konzervanty, 100% přírodní, vhodný pro vegetariány a vegany Chcete přirozeně vypadající a k pokožce šetrný pudr? Vyzkoušejte transparentní minerální pudr LILY LOLO. Je stoprocentně přírodní, bez jakýchkoliv syntetických látek a konzervantů. Navíc je vhodný i pro vegetariány a vegany. Účinky:Dodá Vaší tváři přirozený a zdravý vzhled, účinně zakrývá nedokonalosti pleti. Zabraňuje tomu, aby se pleť leskla, a absorbuje přebytečný maz, což oceníte hlavně během horkého léta.

Parametry

Velikost balení7 g
Produktové čísloH4S0018

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Pudry Lily Lolo