Lednice Recenze LG GBB92STBAP

Recenze LG GBB92STBAP

LG GBB92STBAP je kombinovaná s čistým objemem 384 l. Disponuje smart technologií a lineárním invertorovým kompresorem. Chladící část je umístěna nahoře a její objem je 277 litrů. Mrazící část má objem 107 l a její výbavu tvoří 3 průhledné zásuvky.

Registrovaný uživatel27. května 2022

Vyřízení procesu vrácení chladničky proběhlo bez komplikací. Dodavatel si jí odvezl.

Na webové stránce dodavatele je uvedeno, že má připojení na wifi. To však u tohoto výrobku neplatí a potvrdil to i výrobce. Dále je u výrobku uvedeno , že má funkci Air Flow, tedy že se i v chladničce vyrovnává teplota. To po měření cejchovaným teploměrem se nepotvrdilo. Nastavení teploty chladničky je pouze orientační. Hodnoty stupnice v mém případě nebylo možné dosáhnout. Řešil jsem to vrácením výrobku ve čtrnáctidenní lhůtě.

Pokud by si jí někdo chtěl koupit, tak nedoporučuji. Za tu cenu se to vůbec nevyplatí. Je sice zařazena v energetické třídě A, ale v mém případě jsem spíše nabyl přesvědčení, že chladnička má tak malou spotřebu, protože nestačí vnitřní prostor vychladit.

Registrovaný uživatel15. března 2022

Velikost

Registrovaný uživatel4. října 2021

Absolutně tichý provoz. Design

Malá resp žádná variabilita polic uvnitř lednice

Havranek 232526. února 2023

Ještě nevím, dnes 26.02. ji přivezli. - hezky svítí - prostorná - vzhledově pěkná

- kabel veden ze zhora tzn. krátký. Nedosáhne do zásuvky trochu dole a bokem. Nutná prodlužovačka - POZOR displej to sice má, ale neukazuje aktuální teplotu. Ukazuje nastavenou. Tak se člověk nedozví kolik v lednici vlastně je. To jsem si mohl koupit s manuálním nastavením a věděl bych to samé (kulové) - spodní šuplík jde špatně vyndat. Musí se odstranit spodní polička ve dveřích a pak vyndat - dveře nejdou otevírat více jak cca 130°. Kdyby šly více, nebyl by problém vyndat spodní šuplík v lednici. - držák na vejce - tak trochu výsměch - šuplíky v mrazáku jsou z tenkého plastu, který se bojím, že praskne za tepla. Snad vydrží i chlad.

Když ji přivezli, byl jsem nadšený. Při uvádění do provozu, mé nadšení ochablo. Upřímně bych se moc rozmýšlel, zda bych si jí koupil z novu. Za tu cenu jsem tedy čekal mnohem a mnohem více. Konstruktéry, kteří tu lednici s funkcemi a praktičností navrhovali, bych poslal na pracovní úřad.

Registrovaný uživatel27. října 2022

Pěkné zpracování, velmi tichá a krásná

Na vnějším povrchu jsou vidět otisky prstů, jdou samozřejmě očistit. Měl jsem obrovský problém dostat lednici přes 60 cm dveře. Rezerva 0,5 cm je malá a řekl bych že lednice nemá 59,5 cm ale spíše více. Nakonec jsme ji tam ale protlačili. Přihrádky v lednici jsou napevno nejdou měnit.

Jsme spokojeni že jsme ji pořídili. Oproti starší lednici máme nyní ve spíži výrazně chladněji což svědčí ostatním uloženým potravinám. Pořizovali jsme ji zejména kvůli nízké spotřebě el. energie.

Registrovaný uživatel4. srpna 2022

Velmi pěkné dílenské zpracování. Tichý provoz.

Zatím nic.

Registrovaný uživatel19. října 2022