Tablet Recenze Lenovo TAB M10 Plus

Recenze Lenovo TAB M10 Plus

Dotykový tablet Lenovo Tab M10 Plus s úhlopříčkou 10,3" v moderním vzhledu díky úzkým rámečkům a celokovovému designu zabaví celou rodinu. Tablet nabízí bezpečné prohlížení díky rodičovským kontrolám a vestavěné technologii ochrany očí. Přístroj je vybaven vestavěnou baterií s kapacitou 5000 mAh a předinstalován je operační systém Android. Klíčové vlastnosti - celokovové tělo - dotykový 10,3" displej - vestavěná technologie ochrany očí - dvě kamery - 5000mAh baterie Dotykový tablet Lenovo Tab M10 Plus Tablet Lenovo Tab M10 Plus využívá 8jádrový procesor MediaTek Helio P22T, který je podpořen operační pamětí o kapacitě 2 nebo 4 GB.

Registrovaný uživatel3. srpna 2020

Vybrán pro neobvyklý vzhled, širokoúhlý formát obrazovky a celkovou vnitřní výbavu. Má krásný obraz. Perfektní ozvučení. Reaguje rychle, neseká se.

Obrazovka nemá avizovaných 10,3 palce ani náhodou. Nejde stabilně nastavit poloha obrazovky i přez zákaz otáčení. To mi vadí velmi. Způsob vkládání SD karty bych volil klasický. Ovládání zvuku a vypínač bych umístil z boku. Většina uživatelů tablet používá "naležato"

Vlastním krátce takže uvidíme jak se osvědčí. Velká ramka, paměť, osmijádro..........za tu cenu celkem dobrá volba

Registrovaný uživatel6. května 2020

Baterie dobrá Noční ochrana očí Velký display Příjemné uživatelské prostředí

Klasický tablet na prohlížení webů

Registrovaný uživatel2. prosince 2021

Vyhovuje přesně mým požadavkům. Dokoupila jsem ještě obal s klávesnicí a bezdrátová sluchátka, takže paráda, funguje jako počítač na stolku v obýváku, kde notebook překážel.

Doporučuji.

Registrovaný uživatel2. března 2021

Kvalitní tablet, umí to, co potřebuju, stojánek je super - když nepoužívám, mám tablet ve stojánku jako hodiny :)

---

Varianta 128 GB Wi-Fi Iron Grey (ZA5W0188CZ)
Registrovaný uživatel4. března 2022

lehký, praktický

žádné

Doporučil bych do obalu, je tenký

Registrovaný uživatel14. února 2022

Splňuje moje požadavky pracuje rychle jsem spokojen

Žádné jsem nezaznamenal

Je to výborný přístroj

Registrovaný uživatel31. října 2021

Ostrý obraz, kapacita baterie velmi slušná, rychlost pro domácí použití více než slušná

Koupil jsem k tomu i originální obal Lenovo se stojánkem. Stojánek se moc nepovedl.

Celkově velmi spokojen. Teď ještě sehnat cenově dostupný mobil s úhlopříčkou do 4 palce, aby jej bylo možné nosit. K běžnému dnešnímu mobilu si musíte koupit SUV na převoz.

Registrovaný uživatel28. listopadu 2020

slušná výdrž baterie, odpovídající výkon

vše v pořádku, doporučuji dokoupit nějaký obal

Registrovaný uživatel29. října 2020

funguje dobře, jen občas zamrzne.

Registrovaný uživatel26. února 2023

velikostí úložných míst

galerie fotek - ukládala fotky od poslední k první a nenašel jsem nabídku na srovnání. V doplňcích mě byla nabídnuta tužka Lenovo ale nezdařilo se mě ji spárovat

Varianta 128 GB LTE Iron Grey (ZA5Y0173CZ)
Registrovaný uživatel25. prosince 2022

Vše co potřebují a také perfektní displej. Snadné ovládání a dobrý fotoaparát. Vše za ty peníze Ok

Žádné

Doporučuji všem co nečekají zázraky od. Tabletu za 4000 Kč. Je prostě super pro 45+

Registrovaný uživatel29. prosince 2022

Kupováno z důvodu Lenovo Kids (vyberete aplikace které chcete aby děti používali,můžete nastavit dobu sledování)

Pro mě ne zcela pochopitelné ovládání (nezobrazuje šipku zpět)

Jinak spokojenost

Registrovaný uživatel29. prosince 2022

Rychlý, lehký a poměrně veliký tablet Dětský mód.

Chybi ochranná folie a nejaky obal v základu, nutno dokoupit. Nutnost odinstalace programového balastu. Působí křehce.

Zatim vypadá jako Dobra volba.

sepop14. listopadu 2023

cena vs výkon

Registrovaný uživatel6. června 2023

Mám vše co jsem potřeboval a vyžadovalo

NIC

Za ty peníze slušný průměr

Varianta 128 GB Wi-Fi Iron Grey (ZA5W0188CZ)
Registrovaný uživatel28. února 2023

Přesně splnil očekávání. Výborně funguje s Lenovo precision pen 2. Ovládání je snadné a intuitivní.

Registrovaný uživatel10. listopadu 2022

splnuje pozadavky kdy jsem vybral na zaklade pomeru cena/kvalita

Registrovaný uživatel26. ledna 2023

Aktualni veze Androidu.

Registrovaný uživatel8. ledna 2023

Zatím tablet funguje jak má

Registrovaný uživatel25. prosince 2022

Cenově dostupný tablet

mohl být o něco rychlejší

Za ty prachy docela dobrý kup, ale výkon trochu zaostává.