Hlavní obsah stránky

Lenovo IdeaPad Flex 3 11ADA05 (82G4003YCK)

  • notebook Lenovo IdeaPad Flex 3 11ADA05 (82G4003YCK)
notebook Lenovo IdeaPad Flex 3 11ADA05 (82G4003YCK)

Elegantní konvertibilní notebook Lenovo IdeaPad Flex 3 11ADA05, který se stane vaším ideálním společníkem nejen na cestách. V kompaktním provedení nabízí slušný výkon, který s přehledem zvládne oblíbenou multimediální zábavu, kancelářské aplikace a procházení internetu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLenovo

Popis

Elegantní konvertibilní notebook Lenovo IdeaPad Flex 3 11ADA05, který se stane vaším ideálním společníkem nejen na cestách. V kompaktním provedení nabízí slušný výkon, který s přehledem zvládne oblíbenou multimediální zábavu, kancelářské aplikace a procházení internetu. Multirežimový notebook IdeaPad Flex 3 je jako stvořený na cesty. S hmotností začínající na hranici 1,2 kg a tloušťkou pod 17,5 mm je snadno přenosný notebook IdeaPad Flex 3 velmi elegantní. Potěší také to, že systém pracuje zcela tiše bez využití aktivního ventilátoru.

Parametry

Zaměření počítačekancelářský
Rozlišení1920 x 1080 (FHD)
Typ procesoruAMD Athlon
Úhlopříčka displeje11,6"
Typ displejelesklý
Frekvence procesoru1,2 GHz

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Notebooky Lenovo

Všechny notebooky Lenovo