Hlavní obsah stránky

Lenco LS-500BK černý

  • gramofon Lenco LS-500BK černý
gramofon Lenco LS-500BK černý

HiFi gramofon s vestavěným zesilovačem a dvěma dřevěnými externími reproduktory vám umožní okamžitě si užít svůj oblíbený vinyl. Nastavitelná rychlost vám umožňuje vybrat si mezi 33 a 45 otáčkami za minutu, což usnadňuje přehrávání vašich cenných LP a SP desek.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLenco

Popis

HiFi gramofon s vestavěným zesilovačem a dvěma dřevěnými externími reproduktory vám umožní okamžitě si užít svůj oblíbený vinyl. Nastavitelná rychlost vám umožňuje vybrat si mezi 33 a 45 otáčkami za minutu, což usnadňuje přehrávání vašich cenných LP a SP desek. Přehrávat můžete také vaše oblíbené písničky například ze smartphonu bezdrátově skrz Bluetooth.

Parametry

Pohon talířeřemínkový
Retrone
Autostopano
Otáčky gramofonu33/45 ot/min.
Pro DJne
Auto. spuštění jehlyne

Články k tématu

TechnologieGramofony nejsou minulostí. Jak vybrat ten nejlepší?

I když si možná mnozí z vás gramofony spojí spíše s relativně dávnou minulostí, pravdou je, tento segment v posledních letech zažívá obrovský boom. Pokud doma schraňujete sbírku vinylových desek nebo…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Gramofony Lenco

Všechny gramofony Lenco