Hlavní obsah stránky

Leifheit Proline 03023

  • obracečka Leifheit Proline 03023
obracečka Leifheit Proline 03023

Usnadněte si přípravu pokrmů s obracečkou z nerezové oceli PROLINE LEIFHEIT Materiál: ocel, plast Barva: černá a stříbrná Rozměry: 2,7 x 36,5 x 8,1 cm Nerezová ocel a plast Dlouhá životnost Bez kvalitní obracečky se neobejde žádná hospodyňka Vybavena úchytem pro pověšení Usnadněte si přípravu pokrmů s obracečkou z nerezové oceli PROLINE LEIFHEIT. Skvělý pomocník do každé kuchyně.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLeifheit

Popis

Usnadněte si přípravu pokrmů s obracečkou z nerezové oceli PROLINE LEIFHEIT Materiál: ocel, plast Barva: černá a stříbrná Rozměry: 2,7 x 36,5 x 8,1 cm Nerezová ocel a plast Dlouhá životnost Bez kvalitní obracečky se neobejde žádná hospodyňka Vybavena úchytem pro pověšení Usnadněte si přípravu pokrmů s obracečkou z nerezové oceli PROLINE LEIFHEIT. Skvělý pomocník do každé kuchyně. Obracečka je vyrobena z nerezové oceli. Obracečku lehce pověsíte v kuchyni.

Parametry

Materiál obracečkynerez
Produktové číslo03023

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Obracečky Leifheit