Hlavní obsah stránky

Lego Movie Videogame PS Vita

  • Lego Movie Videogame PS Vita
Lego Movie Videogame PS Vita

Ultimátní LEGO zážitek ve hře The LEGO Movie Videogame! Seznamte se s Emmetem, úplně obyčejným, průměrným občanem, který se omylem dostane k záchraně světa! Proveďte jej epickým dobrodružstvím, na jehož konci čeká boj s ďábelským diktátorem, dobrodružstvím, na které není Emmet vůbec připraven. Vlastnosti: - Pestrý a nezvyklý mix více než devadesáti filmových a komiksových hrdinů včetně Batmana a Supermana, a na 15 levelů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuWarner Bros

Popis

Ultimátní LEGO zážitek ve hře The LEGO Movie Videogame! Seznamte se s Emmetem, úplně obyčejným, průměrným občanem, který se omylem dostane k záchraně světa! Proveďte jej epickým dobrodružstvím, na jehož konci čeká boj s ďábelským diktátorem, dobrodružstvím, na které není Emmet vůbec připraven. Vlastnosti: - Pestrý a nezvyklý mix více než devadesáti filmových a komiksových hrdinů včetně Batmana a Supermana, a na 15 levelů. - Prostředí vytvořené kompletně z

Parametry

Žánrakční
Typ konzolePlayStation Vita
Hodnocení PEGI7
Produktové číslo30369

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Hry pro staré konzole Warner Bros

Všechny hry pro staré konzole Warner Bros