Hlavní obsah stránky

LEGO Creator Expert 10311 Orchidej

  • stavebnice LEGO Creator Expert 10311 Orchidej
  • stavebnice LEGO Creator Expert 10311 Orchidej
  • stavebnice LEGO Creator Expert 10311 Orchidej
stavebnice LEGO Creator Expert 10311 Orchidej

Užijte si obohacující stavitelský projekt a postavte si výstavní model orchideje, který se bude skvěle vyjímat doma nebo v kanceláři. Natočte stonky, květy, kořínky a listy podle svého a naaranžujte orchidej do perfektní stylizace, nebo model přestavějte a tvořte nové kombinace květinových aranžmá.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Užijte si obohacující stavitelský projekt a postavte si výstavní model orchideje, který se bude skvěle vyjímat doma nebo v kanceláři. Natočte stonky, květy, kořínky a listy podle svého a naaranžujte orchidej do perfektní stylizace, nebo model přestavějte a tvořte nové kombinace květinových aranžmá. Stavebnice je součástí řady modelů inspirovaných skutečnými rostlinami a květinami.

S LEGO Creator Expert je tu opravdová výzva pro pokročilé stavitele. Tato řada obsahuje spoustu kultovních modelů a setkáte se i se sadami, které obsahují až 1200 dílků. Najdete zde třeba vozidla, modulární domy, světoznámé budovy, zábavní parky a motivy ročních období. Modely mají autentické prvky a spoustu zábavných detailů, a tak se z nich stávají skvělé výstavní kousky. Zažijte pocit nostalgie a hodiny zábavy s LEGO Creator Expert.

Parametry

LEGO sérieCreator Expert
Věk dítěte18 roků
Produktové číslo10311
Počet dílků608
Určení stavebnicepro dospělé

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO