Hlavní obsah stránky

Lanit Plast DODO 330 3,3 x 4 m PC 4 mm

Skleník Lanit Plast DODO 330 3,3 x 4 m PC 4 mm

Kombinace masivních nosných oblouků z jednoho kusu oceli a svařené přední a zadní stěny skleníku tvoří z tohoto skleníku jeden z nejodolnějších a na montáž nejjednodušších výrobků na českém trhu. Skleník je určený do vyšších poloh, kde přes zimu zůstává ležet trvale sníh, ale i do nížin pro zákazníky, kteří chtějí mít klidné spaní při nejistém počasí dnešní doby.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLanit Plast

Popis

Kombinace masivních nosných oblouků z jednoho kusu oceli a svařené přední a zadní stěny skleníku tvoří z tohoto skleníku jeden z nejodolnějších a na montáž nejjednodušších výrobků na českém trhu. Skleník je určený do vyšších poloh, kde přes zimu zůstává ležet trvale sníh, ale i do nížin pro zákazníky, kteří chtějí mít klidné spaní při nejistém počasí dnešní doby. Obloukový skleník Volha má zvýšenou hustotu nosných oblouků na pouhých 67 cm od sebe.

Parametry

Typ konstrukce skleníkuoblouková střecha
Výplň skleníkupolykarbonát
Výška200 cm
Materiál konstrukce skleníkuocel
Tloušťka výplně4 mm
Šířka330 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Skleníky Lanit Plast

Všechny skleníky Lanit Plast