Kamera do auta Recenze LAMAX S9 Dual

Recenze LAMAX S9 Dual

Obyčejné zpětné zrcátko už se dnes nenosí. Pořiďte si místo něj kameru LAMAX S9 Dual. Vypadá jako zrcátko, takže nezakrývá výhled a zvenku ji nikdo nepozná. Nahraje vám všechny nehody, upozorní na blížící se radar a zadní kamerou také rozšíří vaše zorné pole.

Porovnat ceny od 4 189 Kč

Registrovaný uživatel28. dubna 2020

přední i zadní kamera FHD obraz

občas když přejedu nerovnost, tak se přední kamera trochu hne

V autě mě nikdy nenechala ve štychu.

CoVybrat.cz6. října 2020
CoVybrat.cz

Autokamera LAMAX S9 Dual je sice poněkud dražší, ale investice do ní se vyplatí. Její instalace je snadná, nezavazí řidiči ve výhledu, je nenápadná a snímky pořizuje ve vysoké kvalitě. Navíc je možné ji ovládat hlasově, což je při řízení velice komfortní. Škoda je jen to, že pokyny jsou pouze v angličtině. Nedostatek vidím v nespolehlivém GPS modemu a přehnané citlivosti systému LDWS.

hlasové ovládání

citlivost systému LDWS

Více na CoVybrat.cz
Radek22. června 2020

obraz šetří místo

Super kamera na zrcátko. Jen to chce mít tuhej kloub. Občas když se přejede nějaká nerovnost, tak se mi stane, že se celé zrcátko pohne.

Registrovaný uživatel15. května 2021

Zařízení funguje, jak uvádí výrobce. S výrobkem jsem naprosto spokojen. Akorát jsem demontoval zpětné zrcátko , které je u Hyundai Tucson trochu větší. Koupil jsem druhý držák, na který jsem přišrouboval podložku a na tuto podložku jsem přidělal kameru a zajistil gum. příchytkami. Z venku a také uvnitř nejde na první pohled poznat, že se jedná o kameru ve zpětném zrcátku.

Registrovaný uživatel8. května 2020

dvě kamery nenápadnost

cena

Kamera do auta, která se přidělá na zrcátko a je úplně nenápadná. V balení je rovnou i kamera dozadu.

Registrovaný uživatel5. června 2022

Co se funkcí a ovládání týče, tak bych měl pouze drobné výhrady, jinak bych byl s tímto Lamaxem spokojen - kdyby po necelých 14 dnech používání nepřestal fungovat - takže mne čeká reklamační kolečko... :-/

Příliš citlivý G-senzor - i při nastavení nejmenší citlivosti senzor otřesů zapínal kameru při pouhém zavření dveří auta (VW Caddy), o zabouchnutí víka kufru nemluvě... Kvůli rozměrům kamery docházelo ke kolizi sluneční clony se zrcátkem, nicméně to bylo očekávatelné a nepovažuji to za velký problém. Napájecí adaptér výrobku ruší příjem rádia ve voze! Nelze vypnout zvuky při zapínání a vypínání kamery. Pokud kameru zrovna v autě nemám zapnutou a například při přejetí nerovnosti ji aktivuje G-senzor, zvuk při zapínání není příjemný - asi bych si časem zvykl, ale zezačátku jsem se párkrát poměrně lekl, což moc nepřidá bezpečné jízdě. Řešením by bylo deaktivovat parkovací režim (otřesové čidlo), ale když už tam ta funkce je... Bohužel zrcátko Lamax S9 nemá funkci stmívání (proti oslnění), takže jsem instalací na originální zrcátko o tuto funkci přišel, ale se zatmaveným zadním sklem to není až tak tragické. Zadní interní kameru nelze nastavit tak, aby bylo při couvání vidět těsně za nárazník vozu (ani u auta dodávkového typu) - U VW Caddy Maxi je při optimálním nastavení při zařazení zpátečky na displeji kamery vidět vozovku cca 0,5 m od konce vozu (tažného zařízení) - sice vidím, že za autem není překážka, kterou bych jinak třeba mohl přehlédnout (sloupek apod), ale pro ženu je to nahouby v tom, že se špatně odhaduje, jak je překážka daleko od vozu. Vzhledem k tomu, že jeden z hlavních důvodů koupě této kamery byl, aby to ženě usnadnilo couvání (vůz není vybaven parkovacím asistentem), mi tento fakt poněkud zkazil radost z "nové hračky". Chtěl jsem to vyřešit, tak jsem pořídil externí kameru (originál příslušenství k tomuto výrobku, za necelou tisícovku), ovšem než jsem se dostal k instalaci, výrobek přestal fungovat.

Mrzí mne, že nemohu napsat kladné hodnocení produktu, který byl zjevně poměrně dobře vymyšlen, ale nevydržel v provozu ani dva týdny. Doufám, že jsem měl jen smůlu na vadný kus a po vyřízení reklamace budu moci napsat veselejší recenzi...

Registrovaný uživatel8. května 2021

Vše funguje tak jak má. Instalace parkovacího drátku malinko složitější, ale zadařilo se a teď funguje tak jak jsem si představoval.

Registrovaný uživatel27. března 2023

Zadny

Hlasove povely jsou sice bezva, ale samovolne reaguje na zvuky treba z radia. Nabijecka rusi radio. I kdyz date rozliseni namaximum, stejne stezi prectete spz na zaznamenanem vozidle. Se zvysujici se odlisnou rychlosti vozidel je citelnost horsi. Vyrobek stoji za ho.vno.

Muze si to koupit jen vul jako ja.

Registrovaný uživatel23. února 2023

Průměrná zatím moc nezkoušená

Registrovaný uživatel18. října 2021

Umístěním na zrcátku nezabírá místo ve výhledu, je nenápadná, dobrá je i kvalita natáčení -zadní i přední kamera

SD karta nejde spustit na Mac, ,samo se někdy spusti foto i bez hlasového příkazu, kamera se sama neaktivuje při nastartování motoru ani se nevypne

Filipnader2. dubna 2024

i zadní kamera

Kamera natáčí předek i zadek auta. Vše je dobře vidět a celá je na zpětném zrcátku.

Registrovaný uživatel6. února 2024

Super

Velká spokojenost díky

54787. prosince 2023

Pořád nefunguje, už potřetí reklamace a nechtějí vrátit peníze, už ten kšunt nechci, šestkrát jsem montoval do auta a z auta, nic už od nich nekoupím

Registrovaný uživatel20. srpna 2023

Kamera splňuje to, co se od ní očekává. Pro mne velké plus hlasové ovládání! Ve chvíli kdy to potřebujete, nemusíte lovit tlačítko na kameře a stačí jednoduchý povel.

Občasné samovolné přepínaní kamery. Přepíná se při obyčejném hovoru nebo při poslechu rádia. Tudíž hlasové ovládání není úplně dotaženo a veliká výhoda je zároveň i nevýhodou.

Při dotažení hlasového ovládání výrobcem k dokonalosti, určitě kameru doporučím.

Registrovaný uživatel1. července 2023

zatím spolehlivý, srozumitelný,

spokojenost

Registrovaný uživatel9. února 2022

Cena za dvě kamery Kvalita natáčení Jednoduchá instalace

Registrovaný uživatel1. prosince 2021

Ptáte mě na zboží, které nemělo funkční LCD? Odstoupil jsem od smlouvy a vrátili mi peníze ale až po 30i dnech....tedy s omluvou

Registrovaný uživatel24. listopadu 2021

Maximální spokojenost

Registrovaný uživatel10. listopadu 2021

Vybráno dle recenze

Kvalitní autokamera

Martin8. února 2021

zadní kamera

Dobrá nenápadná mechanika přidělání kamery na zpětné zrcátko.