Hlavní obsah stránky

LaCie Rugged Mini

  • LaCie Rugged Mini
  • LaCie Rugged Mini
  • LaCie Rugged Mini
  • LaCie Rugged Mini
  • LaCie Rugged Mini
LaCie Rugged Mini

Lacie Rugged Mini je miniaturní verze oblíbené řady disků, která již více jak 15 let dohlíží na to, aby všechna vaše data byla chráněna před vnějšími vlivy. Pogumované ikonické tělo v oranžové barvě se stalo nejen poznávacím znamením, ale vítaným pomocníkem filmových studií, fotografů, hudebních producentů a dalších uživatelů, potřebujících se svými daty vyrazit do terénu.

Vybrat variantu (3)

LaCie Rugged Mini 1 TB oranžový (9000294)

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLaCie

Popis

Lacie Rugged Mini je miniaturní verze oblíbené řady disků, která již více jak 15 let dohlíží na to, aby všechna vaše data byla chráněna před vnějšími vlivy. Pogumované ikonické tělo v oranžové barvě se stalo nejen poznávacím znamením, ale vítaným pomocníkem filmových studií, fotografů, hudebních producentů a dalších uživatelů, potřebujících se svými daty vyrazit do terénu. Lacie Rugged Mini je pak miniaturní verzí, přinášející stupeň krytí proti kapalině

Parametry

Formát disku2,5"
RozhraníUSB 3.0
Produktové číslo9000294
Kapacita úložiště1024 GB
Barvaoranžová

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Externí pevné disky LaCie