Hlavní obsah stránky

L'Oréal Paris Excellence Creme 192 ml

  • barva na vlasy L'Oréal Paris Excellence Creme 192 ml
barva na vlasy L'Oréal Paris Excellence Creme 192 ml

Dlouhotrvající barva na vlasy L'Oréal Paris Excellence Creme s vylepšeným pečujícím složením s Pro-Keratinem, Ceramidem a nyní i Ionenem G chrání vaše vlasy ve všech etapách barvení. Aktivní látky pronikají do struktury vlasového vlákna a společně vlasy obnovují, posilují a regenerují.

Vybrat variantu (20)

L'Oréal Paris Excellence Creme 192 ml 7 blond

20 variant pro
L'Oréal Paris Excellence Creme 192 ml

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuL'Oréal

Popis

Dlouhotrvající barva na vlasy L'Oréal Paris Excellence Creme s vylepšeným pečujícím složením s Pro-Keratinem, Ceramidem a nyní i Ionenem G chrání vaše vlasy ve všech etapách barvení. Aktivní látky pronikají do struktury vlasového vlákna a společně vlasy obnovují, posilují a regenerují. Ještě vyšší ochrany docílíte s pravidelným používáním závěrečné péče s kolagenem a extraktem z ibišku, která dodá vlasům pružnost, pevnost a vysoký lesk. Můžete se těšit na skvělý výsledek v podobě zářivé a intenzivní barvy, která se nevymývá. Dokonale kryje šediny.

Parametry

Barvablond
BIOne
Objem192 ml
Veganne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Barvy na vlasy L'Oréal

Všechny barvy na vlasy L'Oréal