Kávovar Recenze Krups EA895N10

Recenze Krups EA895N10

Plně automatický kávovar Krups Evidence One EA895N10 s mléčným systémem umožní přípravu bohaté nabídky kávových a mléčných nápojů pouhým stiskem tlačítka. Díky technologii Krups Quattro Force, která se postará o optimální namletí, pěchování, extrakci a čištění, je zajištěna příprava kávy s bohatou chutí a dokonalým aroma s možností přizpůsobení receptu dle individuální chuti. Díky velkému ovládacímu panelu s barevnými ikonkami je zajištěno maximálně snadné a intuitivní ovládání. Vykouzlete perfektní kávu, lahodné mléčné nápoje či horký čaj stiskem jediného tlačítka.

Porovnat ceny od 10 490 Kč

Registrovaný uživatel26. ledna 2023

Perfektní kávovar zejména na mléčné nápoje

Žádné

Doporučuji

Veronika F.26. prosince 2022

Jednoduchá obsluha, při nastavení píše, co dělat. Vejde se hodně vody, dobře našlehané mléko.

Doporučuji.

leopold češka22. listopadu 2022

jednoduchá obsluha čeština výběr nápojů dvě kávy najednou velký zásobník na vodu cena

Doporučuji

Registrovaný uživatel8. dubna 2021

přehledný displej velmi snadná obsluha a údržba menu v češtině mléčný systém velký výběr přednastavených nápojů velikost a vzhled kávovaru

snad jen úchyt hadičky, který sem tam upadl (je přilepený oboustrannou lepící páskou). Přelepili jsme pevnější páskou a problém vyřešen.

Kávovar je perfektní, jsme s ním velmi spokojeni a rozhodně bych ho doporučila. Každý člen domácnosti si našel svůj oblíbený nápoj, který má bleskurychle připravený díky možnosti uložení v oblíbených. Tím pádem vzrostla spotřeba kávy a hlavně mléka :)

Registrovaný uživatel21. února 2021

Kafíčko jako z kavárny.. jsem moc spokojená

Hadička občas vypadáva

Honza21. ledna 2021

Menu v češtině Mléčný systém a jeho čištění Množství receptů Velký zásobník na vodu

Snad jen jediné a to že nám teď vzrostla spotřeba kávy, protože s kávovaru chutná daleko lépe:)

Alza.cz27. listopadu 2019
Alza.cz

Plně automatický kávovar s mléčným systémem umožní přípravu několika druhů kávy pouhým stiskem tlačítka. Zaujme i jednoduchou údržbou a intuitivním ovládáním.

Chuť nápojů

Možnost mléčných nápojů

Ovládání

Tichý chod

Nenahřívá šálky

Nutnost propláchnutí hadičky po každé přípravě mléčného nápoje

Více na Alza.cz
Registrovaný uživatel26. listopadu 2021