Hlavní obsah stránky

Kleber Krisalp HP2 185/60 R15 88 T XL

  • Kleber Krisalp HP2 185/60 R15 88 T XL
Kleber Krisalp HP2 185/60 R15 88 T XL

Pneumatiky Kleber jsou vyráběny koncernem Michelin, což jim zaručuje použití nejmodernějších technologií pro výrobu, tu nejvyšší kvalitu a dlouhou životnost. Krisalp HP2 je určená pro městské, kompaktní i cestovní sedany a přináší Vám maximálně bezstarostnou jízdu ve všech zimních podmínkách.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Zimní osobní pneu Kleber

Všechny zimní osobní pneu Kleber

Informace o výrobkuKleber

Popis

Pneumatiky Kleber jsou vyráběny koncernem Michelin, což jim zaručuje použití nejmodernějších technologií pro výrobu, tu nejvyšší kvalitu a dlouhou životnost. Krisalp HP2 je určená pro městské, kompaktní i cestovní sedany a přináší Vám maximálně bezstarostnou jízdu ve všech zimních podmínkách. Má lepší brzdné vlastnosti a jízdní stabilita na zledovatělém povrchu. Nabízí vynikající chování i na vysokém vodním filmu, výjimečnou mobilitu na sněhu. Oproti svému předchůdci je tišší, bezpečnější a komfortnější. Své vlastnosti si zachová po celou dobu životnosti.

Parametry

Šířka pneu185 mm
Průměr diskuR15
Index nosnosti88 Li
Profilové číslo60
Index rychlostiT (190 km/h)
Valivý odporC

Hodnocení a recenze