Náplast Recenze Kinoki Detoxikační náplasti

Recenze Kinoki Detoxikační náplasti

Náplasti obsahují účinné výtažky z rostlin, které podporují detoxikaci organismu. Jednoduchá aplikace na chodidla během vašeho spánku. Uvolněte nežádoucí toxiny ve vašem těle, zvyšte svoji energii, zbavte se stresu a bolesti hlavy. Náplasti absorbují toxické látky z těla přes pokožku.

Registrovaný uživatel14. listopadu 2020

Ze zmiňovaných kladů sleduji uvolnění/regeneraci nohou, celkově pomoc od únavy a lepší spaní.

Zkoušel jsem Kinoki náplasti před cca 10 lety a od té doby několikrát a vždy měly stejný efekt, kdy jsem se celkově cítil odpočatější, dokonce jsem nepotřeboval tolik spát, ale na každého to může působit jinak. Za ty peníze to stojí. Sice si nemyslím, že zrovna ty toxiny zbarvují náplastě do černa, ale ať se tam děje cokoli, nějak to funguje :)

Registrovaný uživatel6. ledna 2022

Dobře drží, epachnou, cena je přijatelná.

Nevím o žádném.

Naplast dobře drží, polštářky s náplní nejsou tak cítit, jako před lety, když jsem je kupovala, to mne překvapilo, protože složení je stejné. Já si myslím, že mi zabírají, po delší době užívání se mi ztratí povlak jazyka, ustoupí chronický pourazovy otok kotníku a holeně a mizí fibromky, přisuzuji to užívání těchto náplasti. Používám je opakovaně. Možná jsou některé značkové lepší,nevím. Kinoki mám vyzkoušené. Možná to je jen placeboefekt, ale na mne prostě fungují.

Registrovaný uživatel22. června 2021

Jo ,mám dobré zkušenosti a pomůžu, určitě si objednám zase!!! Doporučovala jsem to ale starší lidí nevěří a mladí se mi vysmáli. Při těchto horkých mi pomáhá na bolest nohou!!!

Šlapky potom lepí.

Petr Jež25. března 2023

Jsem přesvědčený o funkčnosti. Po aplikaci která je dlouhodobější se mi celkově uleví. Polštářky vždy zčernají když je mám na patách a pod klenbou. Když je dám na jiné místo na těle tak zůstanou bílé. Po aplikaci cca pěti balení stále černé polštářky. Pokračuji dál v léčbě.

Nemám žádný problém

Veř a víra tvá tě uzdraví. Myšleno tak když věříte léčbě tak je to polovici úspěch

Registrovaný uživatel11. října 2020

Nevim,co si mám myslet.... dávám už 3.tyden a pořád jsou náplasti černé.

Registrovaný uživatel5. ledna 2022

při používání se mi čístí problematické pleť

Registrovaný uživatel21. července 2021

na doporučení funkčností 1x měsíčně

spokojenost

Registrovaný uživatel5. května 2021

snadná aplikace asi fungují, po ránu jsou úplně černé..

Registrovaný uživatel15. srpna 2022

po náplastech se dobře spí

rano jsou nohy po sundání náplasí ulepené - je potřeba je hned umýt

Registrovaný uživatel25. února 2022

Kinoki náplastě používám vždy když začnu chodit jako kachna. Již po prvém použití cítím úlevu v nohách. Tyto náplasti užívám čas od času již pátým rokem. V brzké době si u vás opět objednám náplasti ale ve větším množství.

Registrovaný uživatel22. února 2022

Cítím se lépe, připadá mi, že mám meší bolesti nohou

Registrovaný uživatel7. června 2021

Super

Registrovaný uživatel10. listopadu 2021

Produkt je mnohonásobně levnější než v jiných obchodech a funkce je naprosto stejná. Používám produkt každý den a zatím je náplast tmavě zbarvená. Cítím se po této detoxikační kúře mnohem lépe než dříve.

Je dost možné, že produkt funguje jako placebo a tmavé zbarvení je způsobeno pocením nohou. Také je potřeba vzít si ponožky, protože náplast je velmi tenká a tekutina vytéká.

Používám jako 21 denní kúru jednou za půl roku. Náplast je tmavě zbarvená i poslední den kúry, nicméně mám s tímto produktem dobré zkušenosti.

Registrovaný uživatel31. března 2022

žádné

rozdrobený prášek či uhlí, žádné bylinky, podfuk na lidi

už nikdy víc

Registrovaný uživatel4. srpna 2021

myslím, že náplasti pomáhají "vytáhnout" z těla škodliviny

náplast se hůř umývá

spokojenost

Registrovaný uživatel24. května 2023

Náplastí jsou skvelebpro Detoxikací těla. Ale musí být sypané. Polovina dodávky byla evidentně špatně skladována a náplastí byly s hrudkovitým obsahem. To je špatné..

Zboží objednávám opakovaně a detoxikuhi pravidelně a už se připojili známí. Věřím, že další zásilka bude opět v pořádku.

Registrovaný uživatel26. února 2022

Úleva

Jednoduché používání,úleva od bolesti.

Registrovaný uživatel4. června 2021

Vše v naprostém pořádku. Rychlé doručení. Budu objednávat znovu.

Registrovaný uživatel13. července 2023

Pomáhá snížit množství toxinů v těle např. při oslabení organismu začínající nemocí nebo při oslabení konkrétního orgánu, který detoxikaci v těle řeší. Dlouhodobě používám a jsem moc spokojená. Tělo nezatížené velkým množstvím toxinů má samo o sobě regenerační schopnosti a ledacos zvládne vybalancovat bez chemie a léků.

Denda11. listopadu 2023

naprostá spokojenost, výrobek odpovídá všemu, co bylo prezentováno

nic

Vše proběhlo v naprostém pořádku k mé spokojenosti. Mohu jen doporučit.

Varianta 50 ks